Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Már a gazdag pasiknak is...

Már a gazdag pasiknak is nehéz a lányokkal való ismerkedés?

Figyelt kérdés
Két gazdag pasi ismerősöm is van, mindenük megvan, amit csak akarnak, utazgatnak is sokat a világban, egyvalamit azonban képtelenek elérni az életben: hogy barátnőjük legyen. Akkor ezek után tulajdonképpen mi kell a lányoknak, hogyha még a gazdag pasik sem?

2015. máj. 9. 13:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%

csunyák...


A nőknek a fiatal jóképü sportos gazdag pasi kell ha nincs akkor

Fiatal jóképü gazdag pasi kell ha ez sincs akkor

Gazdag jóképü pasi kell ha nincs akkor

gazdag....


ez igy megy lefelé :)

2015. máj. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Tetsszen összességében (külsőleg, beszédre, meg természetre.)

Normális nő nem a pénztárcájába meg a kocsijába fog beleszeretni senkinek....

2015. máj. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Látszik rajtuk, hogy gazdagok? Menő ruha, fux, BMW megvan? Ha nem látják a csajok, mit akarnának tőlük?
2015. máj. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Olyan pasi, aki hozzájuk való.

Engem például kimondottan taszítanak a gazdag pasik, egy korábbi rossz tapasztalatom miatt: az előző barátomnak bőven volt mit a tejbe aprítania, és állandóan azt szajkózta, hogy biztosan csak a pénze kell nekem. Elég kiborító volt, úgyhogy most már számomra inkább hátrány, ha valaki jobban áll anyagilag.

Egyébként a srác azóta se bír becsajozni. Mert olyan, mint az itteniek, meg van győződve arról, hogy a lányok a pénzre hajtanak. Aztán csodálkozik, hogy senkit nem érdekel a pénze, mivel mellette sajnos egy bunkó alak.

A páromban például az fogott meg, hogy megvan benne az a kettősség, ami az én személyiségem is jellemzi. Így nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Pedig ahogy elnézem, nálunk én leszek a fő kenyérkereső, és mégis :)

2015. máj. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

Hány évesek? Ha 30-35 közöttiek és nem kopaszodnak én elmegyek velük randizni :D

nekem is van pénzem,csak nincs kivel elköltenem és elutaznom :(

2015. máj. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
5-ös: én utazok veled, ha fizeted a jegyemet, cserébe meghívlak egy fagyira :)
2015. máj. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Kinek a csóringer lelkületét sértette a válaszom, hogy le kellett húzni?

2-es voltam...

2015. máj. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Azt a sületlenséget, hogy a nők kizárólag gazdag pasikra buknak, csak a sikertelen fiúk terjesztik. Voltam már fent is lent is, de anyagi helyzetem sohasem határozta meg a csajozási eredményeimet.
2015. máj. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én lánytól hallottam hogy ismer két olyat is, akinél ha nem pénzes valaki, akkor esélytelen. elég közeli hozzátartozói voltak
2015. máj. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Igazából nem gazdagnak kell lenni, hanem annak kell látszani. Akiknek a pénz a fontos, azoknak nem az számít valójában, hogy mennyi van, hanem, hogy ebből mi látszik.


Nem megy rosszul a dolgom, de a pénzt inkább egy jó ingatlanra költöttem, és nem egy villantós kocsira (nem suzukival járok, de nem is valami villantós BMW-vel), minőségi ruhákat hordok, de nincsen rajtuk fél méteres D&G logo, inkább elutazok valahova ahelyett, hogy valami trendi szórakozóhelyen verném el a pénzt. Ezzel együtt nem vagyok gazdag, de azt látom, hogy a velem azonos keresetű kollégák között van aki inkább a látszatra gyúr, nekik kinézettől függetlenül halad a szekér, az nem számít, hogy a bömös mellett albérlet van csak.

2015. máj. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!