Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedési fázisban megéri...

Ismerkedési fázisban megéri egyből kiteríteni a lapjaimat?

Figyelt kérdés

Nem szeretek titkolózni, mindig is utáltam feleslegesen jópofizni, előadni a fasza embert. Szeretnék a gyengeségeimről is beszélni, amikben nem vagyok jó, mint pl. ismerkedésben, nem csak a pozitív dolgokról. Álszentnek tartom az aféle önfényesítő ismerkedési formákat, mert a végén úgyis kiderül, hogy nem vagyok tökéletes. Társkeresőn is írtam egy önfényesítő bemutatkozást, de visszaolvasva rosszul vagyok tőle és inkább az egész életemet írnám le oda, mintsem hogy mennyire fasza az életem. Ezért utálok titokzatos lenni, mert később úgyis kiderül minden, semmi értelme.

Ti hogy vagytok vele, próbáltatok úgy ismerkedni?


2015. máj. 10. 13:20
 1/10 Chopen ***** válasza:
100%

"Szia, Béla vagyok alkoholista, az előző barátnőm vertem."


Tuti bejön. :D

2015. máj. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért ezek szerencsére nem jellemzők rám.
2015. máj. 10. 13:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kell titkolózni, előbb azért jó viszonyba kell kerülni a másik féllel, hogy a kialakuló kapcsolat elbírja a kisebb, nagyobb negatívumokat, rossz tulajdonságokat.
2015. máj. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 RRR ***** válasza:

persze

csak ne egyszerre mindent

2015. máj. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyetértek de mégis legtöbben jobban preferálják a pozitív dolgokat még ha nem is jellemzők rám annyira én meg nem szeretek álszent lenni.
2015. máj. 10. 13:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyszer úgyis kiderül a nem előnyösebb oldala az embernek. Jobb előbb, mint később, de nem kell egyből az összes hibát hozzá vágni.
2015. máj. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

te tényleg nem tudsz ismerkedni akkor. :D

am először add el magad a pozitív dolgaiddal, még kamuzhatsz is, utána meg szép lassan beadagolod a rosszabbakat ha közben rá nem jön magától.

2015. máj. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem érdemes mindent odaírni, mert akkor pszichopatának néznek. Inkább akkor ne írj semmit, csak 1 sort.
2015. máj. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mértékkel, de érdemes, hogy lássák, őszinte vagy.
2015. máj. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#7 Na ezt az ismerkedési módszert utálom legjobban, nem szeretek kicsit se kamuzni. Ezt most határoztam el, hogy ilyen leszek nem fényesítek semmit magamon, akinek ez nem tetszik az keressen magának egy szófosó majmot aki összevissza beszél csak mert jó szinbe tüntesse magát, ha nem kell neki az igazság akkor igy járt!
2015. máj. 10. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!