Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, valakinek van kedve...

Lányok, valakinek van kedve ismerkedni egy szomorú, magányos fiúval?

Figyelt kérdés
15 éves budapesti srác vagyok sokszor voltam szerelmes és sokszor próbálkoztam(nem nyomultam,próbálkoztam) de senkivel sem jött össze akármilyen romantikus is voltam pedig jó a stílusom és nem tartom magam csúnyának. Nem arra gondoltam hogy itt fogom megismerni az első szerelmet csak ismerkedni szeretnék a lányokkal a korosztályomból. Előre is köszönom a válaszokat mindenkire ráírok akire tudok!(képet privibe küldök)

2015. máj. 10. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert tesó :D!
2015. máj. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fognak írni, max "kiengesztelnek" semmi mást. :)
2015. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szomorú emberrel senkinek nincs kedve ismerkedni. Neked lenne kedved ismerkedni, egy életunt, nyafogó csajjal, akitől még a maradék életkedved is elmegy? Ne így állj hozzá.
2015. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én szeretnék ! :D
2015. máj. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem van:)
2015. máj. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
23 éves srác vagyok és szintén ez a szitu. De bírni kell a pofonokat és próbálkozni még tovább. áldozat nélkül nincs nyereség.
2015. jún. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nekem írhatsz ;) :)
2015. júl. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is írhatsz! :)
2015. okt. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!