Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nők, hogyan lehet veletek...

Nők, hogyan lehet veletek egyáltalán kommunikálni, barátkozni? Nem feltétlenül ismerkedés, szimpla beszélgetés.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyszerűen nem értem. Nekem ez magas. Hogyan lehetséges az, hogy a tanulatlan, egyszerű szókincsű, tahó, ámbár bulikba járós és csajokat hülyítő parasztoknak több és jobb minőségű barátnőjük akad, mint pl nekem?

Ne értsetek félre, nem vagyok egoista, de az utóbbi 3 évben összességében rengeteg órát, napot töltöttem azzal, hogy személyesen az ismerőseim közül vagy neten próbáltam valakit megismerni. Annak idején azt hittem naivan, hogy ha tanult leszek és sikeres vagyok szakmailag, akkor majd a csajozás is menni fog. Hát a nagy szart :)

Két diplomával és pénzügyi támogatókkal, akik a munkámat is segítenék, sehol nem tartok szociálisan. Amelyik nő értelmesnek, okosnak tűnik, le sem szarnak. Vissza nem írások sora, személyesen el sem köszönések sora fogad állandóan.

Indíthatok én úgy, hogy telerakom smiley-kkal az üzenetem, írhatok érdeklődve, kedvesen, bátorítóan, írhatok úgy, hogy "felforgatnám az életed, szivi ;)", írhatok ettől még durvábban, laza kapcsolatot kérve akár, bármi, semmi sem visz előrébb...Még ha a világ legudvariasabb embere is vagyok a beszélgetések során, az sem visz sehova. Ez a felháborodás és kiakadás is már csak azért van, mert 3-4 év alatt egyetlen 4 hónapos kapcsolatot tudtam összeszedni és azt is úgy, hogy a második fele már tönkre volt menve, hiába próbáltam rajta javítani.

Állítólag vannak nők, akik csak d*ni akarnak. Én még csak ilyet sem találtam ennyi év alatt. Szóval mit rontok el? hogyan kell veletek kommunikálni? Hogyan van az, hogy a fizikai munkások a tájszólásukkal is szót értenek veletek? Fordítógépet vesznek, vagy mi a frász?

Gyertek csak, oktassatok ki vagy oltsatok le, engem már nem érdekel, csak ne legyetek ilyen semlegesek...



2015. máj. 11. 01:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
Csak simán béna vagy, esetleg ronda.
2015. máj. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ha nő vagy, akkor üzenem, hogy nem vagyok ronda. A férfiak véleményére nem vagyok kíváncsi.
2015. máj. 11. 01:28
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
pedig adhatnál a férfiak véleményére is, főleg, hogy a nők sokszor azt se tudják, hogy mit akarnak :D
2015. máj. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%

"jobb minőségű barátnőjük akad"


Szerintem a gondolkodásoddal van baj, innen én nem is olvastam tovább a regényedet.

2015. máj. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést... hogy ha a nők ilyen iszonyat módon válogatnak, akkor én miért ne tehetném meg? Miért ne akarhatnék egy tanult, ambíciózus nőt ahelyett, hogy egy tescóban dolgozó pénztárossal jönnék össze? Akinek semmi vágya nincs, csak a gyerekkreálás :)
2015. máj. 11. 01:36
 6/18 anonim ***** válasza:
Látatlanban, (értsd: anélkül, hogy beszéltem volna veled) nehéz megállapítani, hogy mi a hiba. De lehet, hogy csak szimplán az, hogy neten akarsz ismerkedni. 23/L
2015. máj. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Próbáltam én személyesen is, olyan nőkkel, akiket már ismertem korábbról és olyanokkal is, akiket sosem láttam azelőtt (idegen nő mellé leültem buszon és vonaton), szintén nem vezetett eredményre.
2015. máj. 11. 02:04
 8/18 anonim ***** válasza:
Valamit nem jól csinálsz, viszont így látatlanban nem lehet megmondani, hogy mit. De lehet, hogy túlzottan megjátszod magad, hogy bevágódj és azért nem kérnek inkább belőled.
2015. máj. 11. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%

Hmm. Nem olyan régen voltam kinn egy kisebb fesztiválon. Nem szoktak nagyon jönni a pasik, de most éppen úgy tűnt, hogy egy párat odavonzott a pult. Volt a próbálkozó srácok közül egy, akit nem is értettem mit akar. Ott álldogált, láthatóan tök zavarban, néha kibökött egy kérdést, aztán már én beszéltettem a végén, és eléggé feloldódott. Nem tudom, hogy én voltam-e a gyakorló lány, mert utána más lányokkal már el tudott beszélgetni, meg gondolom ivott is egy kicsit, de kb akkor esett le, hogy a gyk-s fiúk egy része valahogy így viselkedhet a valóságban.

Nem mondom, hogy te is olyan vagy, de nem látod magad kívülről, kéne találni egy brutál őszinte lányt, aki elmondaná, hogy mi a baj veled (akár visszamenőleg keress ki egyet). Valószínűleg nem veled, csak a módszereddel, fellépéseddel stb.

2015. máj. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Őőőő...

szerintem beszélgessünk, aztán majd csak rájövök, mi lehet a gond, ha egyáltalán veled van :)

2015. máj. 11. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!