Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Középiskola, egyetem, főiskola...

Középiskola, egyetem, főiskola és kollégium után hogy lehet ezekhez hasonló nagyságú ismeretségi kört fenntartani és új arcokat megismerni?

Figyelt kérdés
A lakó, munka meg hobbihelyeken mintha jóval kisebb közösségek lennének ált, sokszor nem is ua korosztályúak, érdeklődési körűek, meg ott pl. csajozni se lehet olyan kötetlenül, mint suliban. Hogyha valaki kilép suliból akkor hogy lehet közel akkora ismeretségi kört fenntartani meg annyi jó csajt ismerni, mint amikor mondjuk egyetemre jár az ember?
2015. máj. 11. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak ha egy nagyon jó munkahelyre kerülsz.
2015. máj. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nyelviskola, tömegsport hobbiként, posztgraduális képzés, etc.
2015. máj. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Ha befejezed az egyetemet nem azt jelenti hogy roló le innentől már csak munka meg alvás van. Ugyanúgy vannak szórakozóhelyek fesztiválok, annyi különbséggel, hogy sokkal több pénzed lesz rá :D
2015. máj. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

na ez függ a lakhelytől, munkaidődtől pénzedttől

nyílván aki még munkahelyet keres elégé el van zárva a lehetőségektől, aki meg 3 műszakban dolgozik annak is nehezebb a dolga

a baráti köröd lecsökken ez tény, mert elkezded építeni az életed karriert tanulsz a való életben

de ha van hobbyid akkor azon keresztül, esetleg nyelvviskola de ott is vegyes bazár van, szórakozó helyek

lassan benő mindnekinek a feje lágya

2015. máj. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát de nyelviskolán, posztgraduális képzésen kisebb és ideiglenes csoportok vannak, kb 10 fősek nyelvsuliban és hatjegyű összegekért. Sportolni inkább csávók járnak, fesztiválokon meg mindenféle vidéki csajokkal lehet ismerkedni kb 20 ezer forintokért ha szépfiú vagy, van egyáltalán valaki akinek a sok tucatnyi emberből álló ismeretségi köre fesztiválból, discoból megismert emberekből áll? Discoban mostanság szinte csak lepattintásokat láttam ha csávó odament csajhoz.
2015. máj. 11. 19:43
 6/12 anonim ***** válasza:

munka mellett nehezebb az élet az életbe maradás a tét

de ha van időd bejársz az egyetemre a nagy termekben egy plusz fő fel sem tűnik

2015. máj. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hogy, amikor mondjuk 4-ig vagy 5-ig dolgozol? Meg van olyan, aki befizet kb 150 ezer forintot egy nyelviskolába a társaságért, hogy ismerjen mondjuk plus hét új embert, akivel egy csoportban van?
2015. máj. 11. 20:40
 8/12 anonim ***** válasza:
ha nyelviskolába megyek eleve nem fizetnék 150 ezret, és első körben nyelvet megyek tanulni ismerkedni a buszon is lehet ha nyitott vagy és a másik fél is
2015. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát de ki a franc nyitott a buszon idegenek megszólítására, hogy buszról építsen ismeretségi kört? Te megszólítanál nagy mennyiségben csajokat a buszon, egy rakás ember füle hallatára, amikor egyedül utazol?
2015. máj. 11. 22:16
 10/12 anonim ***** válasza:

nő vagyok, múltkor egy állásinterjúra menet a vonaton ismerkedtem meg egy nővel

azelőtt pedig egy túra során egy férfival

szóval akarás és nyitottság kérdése az ismerkedés de nem lesz olyan nagy köröd mint a koliban ha csak nem munkásszállóra kerülsz

2015. máj. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!