Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért sértődnek meg a szép...

Miért sértődnek meg a szép csajok, ha csak egy menetre kellenek? :D

Figyelt kérdés
nem nagyon látok bennük többet egy kufircolásnál:D olyan hülyék mint a seggem:D okos és egyben szép csajjal még sose találkoztam:D szerintem minden szép csaj sík hülye.. mind csak nyafog meg kényeskedik meg játssza az agyát am jól nézek ki de mindig átverve érzik magukat ha nem akarok tőlük többet egy dugásnál.. hát mert semmire se jók:D egy tojást se tudnak megsütni de igény van jó pasira:D
2015. máj. 11. 22:25
 1/5 Interferencia ***** válasza:

Jaj de vicces vagy! Hahaha!


Amúgy rossz megfigyelés, vannak okos és szép csajok.

2015. máj. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
haha:D ha sok ilyen mosolygós fejet írsz:D akkor nem tűnsz majd megkeseredett, frusztrált palinak:D akinek nem jut nő:D
2015. máj. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
És te ugye egy eszméletlenül helyes agysebész vagy, igaz? :)
2015. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Valószínűleg az okos lányok (legyenek szépek vagy csúnyák) mind nagy ívben elkerülnek téged. Mondjuk én nem csodálkozom, ilyen felfogással.
2015. máj. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én okos vagyok és szép, na meg persze szerény is.. de ilyen segghülyével én még tojást sem sütnék.. :D a kérdés és a leírás mínősít téged.. nem vagy okosabb egyiknél sem..valószínűleg ezért nem találkoztál még okos és egyben szép csajjal :) tudod elkerülik az ilyeneket..
2015. máj. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!