Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért kavar fel így egy szép...

Miért kavar fel így egy szép nő látványa? Másnak is van ilyen?

Figyelt kérdés

Valahányszor meglátok egy szép és finom nőt olyan erős érzelemvihar zúdul át rajtam, amit nehéz kezelni. Sokat bulizok szép nők társaságában, és olyankor minden jön magától. Nem vagyok egy elveszett ember, és gyűlölöm a gondolatot, hogy bárki is ezt a következtetést vonja le. Egyszerűen csak képtelen vagyok kezelni azt az érzelmi szomjúságot, amit az vált ki, hogy nagyon tisztán látom valakinek a szépségét, lágyságát, életrevalóságát, mégsem tudom megérinteni, örömöt okozni. De akkor eszembe jut, hogy csak egy külső formát látok és emiatt nem kéne éreznem bármit is. Aztán rájöttem, hogy a finom vonások számomra gyöngédséget sugároznak, ami nyilván érzésekhez kötődik. Van bennem egy gyerek aki nem nőtt fel és eszméletlenül meg tud kívánni dolgokat. Nehéz megnyugtatni, vagy megértetni vele, hogy egy néni mondjuk mást akar vagy épp nem ugorhatok a nyakába. A bennem lévő gyermeknek senki nem idegen és az érzések csak úgy jönnek mennek. Nem akarok szomjazni olyan után amit nem kaphatok meg vagy nem jön azonnal. Azt mondják a forrás bennünk van. De ezt hogy mondjam meg a bennem lévő féktelen érzéseknek?

25F


2015. máj. 10. 04:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy baratno kellene neked vagy kevesebb bulizas. Ha rovid porazon tartod a benned rejlo gyereket akkor elobb-utobb megkomolyodik kicsit. A finom vonasok egy non nem feltetlenul jelenti hogy gyengedek. Lattam mar vilagszep lanyokat de belul annyira ures es szemet volt mind hogy az hihetetlen.

18/L

2015. máj. 10. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is egy ilyen felkavaróan szép, emellé rendes, normális hölgy kellene neked komoly kapcsolatra. :) Drukkolok, hogy legyen ilyen, mert biztos, hogy FÉRFI módra hordoznád a tenyereden.:)


21/F

2015. máj. 10. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán egy barátnő? Arról nem írtál, hogy lenne.
2015. máj. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!