Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nők! Egy átlagos...

Lányok, nők! Egy átlagos kinézetű srácnak lehet esélye jó csajoknál?

Figyelt kérdés

Én egy átlagos férfi vagyok, nem csúnya, de nem is jóképű... Azért teszem fel ezt a kérdést, mert azt vettem észre, hogy az manapság egy teljesen normális gondolkodás módnak számít, hogy "amilyen kaliberű vagy te, olyan párt válassz magadnak". És ez így szerintem teljesen oké is, mert milyen alapon siránkoznék én itt (mint ezen az oldalon sok pasi), hogy "a nők olyan gonoszak, csak a külső számít nekik", amikor ez esetben ugyanolyan lennék én is :D Az életben is azt tapasztalom, hogy kb. ugyanolyan "szintűek" akik járnak! Érdekes módon ha van kivétel (mert természetesen van), akkor úgy vettem észre, hogy a jobb pasik "érik be" inkább egy átlag lánnyal, mintsem fordítva. Viszont a közhely szerint a belső számít, nem a külső, de szerintem a legtöbb ember nem lesz szerelmes egy ismeretlen személyiségébe :D De én tényleg eljutottam arra a szintre, ha egy lány ápolt és tetszik rajta akármi, vagy éppen én tetszem neki és kezdeményez akkor leginkább a belsőtulajdonságai érdekelnek.

Most leginkább a "jó csajok" véleménye érdekelne, de írhat bárki. Bármilyen kinézetű és bármilyen nemű!

Ti hogy vagytok ezzel a dologgal? Őszintén szóba jön nálatok egyáltalán egy nálatok csúnyább ember, mint pár, vagy akár csak mint barát? Vagy rögtön "feketelistára" kerül? Kérlek őszintén válaszoljatok és gondolkozzatok el, mert, hogy nem is vagytok az igazság tudatában...


Kort és nemet írjatok, ha nem szégyenlitek! :)


2015. máj. 12. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Ezen az oldalon nagyon kevés a "jó" csaj :D
2015. máj. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Én jó nő vagyok. Élnek körülöttem olyan "műfiúk" akiket mindig felhoznak gyakorin, hogy csak nekik van esélyük a nőknél. Rengeteg lányismerősömet taszítja az ilyen fiú, de tény, hogy a suli cicababái csak vele állnak szóba és egész nap sürögnek-forognak körülötte, kelletik magukat. De mint említettem, sok normális nőtársam elítéli, lenézi az ilyet
2015. máj. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Mit értesz "jó nő" alatt?

Egyébként meg attól, hogy valaki szép, nem lesz ugyanolyan, mint mások. Szép lányokból is sok a felszínes, akiknek csak a szép fiúk jönnek be és sok szép lány van, akit kinézete ellenére sokkal jobban érdekel a belső, a személyiség.

2015. máj. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Én átlag vagyok, bár néhányan mondtak szépnek is, de beérem átlag pasival, nem kimondottan az átlag feletti jó pasik érdekelnek, a kisugárzás számít. Egyébként azt vettm észre hogy az átlag feletti pasik nem nagyon választanak átlagos lányt, csak "jó" nőt.
2015. máj. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! :)


Igen én is azt mondom, hogy akármilyen lehet bárki, külsőtől függetlenül, de a csúnyább emberek jó esetben megtanulnak (rákényszerülnek) empatikusak lenni, de a szép embereknek erre nem igazán van szükségük.

2015. máj. 12. 11:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak tudod érheti őket csalódás! Ez egyén függő, kinek mi jön be, ha valaki azt mondja, te egy átlagos pasi vagy, lehet más azt mondja, te egy Adonis, vagy épp nem is tetszhetsz mindenkinek. Nem vagyok én sem jó nő, sem rossz. Viszont a férjem kifejezetten jó pasas, kortalan, jóképű, megfordulnak utána. Azt mondja engem is néznek a férfiak, de ezt én nem veszem észre, nem akarom észre venni. A belsőérték ami igazán dominál egy embernél, persze addig el is kell jutni, hogy ezt érvényesíteni tudja. Cicafiú cicababának való vagy az őket imádó melegeknek!
2015. máj. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4. Milyen szerencsés férfi lehet a pasid, hogy beérted vele is.....
2015. máj. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!