Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok egy 14 evas...

Szerelmes vagyok egy 14 evas fiuba, en 13 vagyok. Mit tegyek, hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Interneten szoktunk irni,es neha fel is hivom,akkor persze kb.fel orat bszelunk.El szeretnem modani neki hogy szerelmes vagyok bele,de valahogy feek hogy neki nem tetszem.Mg ha el is mondanam neki,nagyon messze lakunk mert o magyarorszago, en meg ausztriaban.Es csak o rajta jar az eszem,probaltam elfelejteni de nem ment.Vele szoktam almodni.Felek hggy o vissza utasit.Mar kb.5-6honapja szeretem.De vsizont o meg nem tudja.
2015. máj. 12. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy lehet interneten szeretni valakit ? Találkoztatok már ?
2015. máj. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megnem talakoztunk.Tudom ez ilyen erdekes hogy szerelmes vagyok bele,de nemtudom hogy tortent interneten keresztul.Egyszeruen elkezdtunk irni aztan mer telefonalni egymassal...
2015. máj. 12. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!