Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ítélnek el itt sokan...

Miért ítélnek el itt sokan azért, mert nem ismerkedem interneten?

Figyelt kérdés
Kb. "akkor maradj a saját nyomorodban" szintű véleményeket szoktam kapni, mikor mondom, hogy se itt, se társkeresőn nem szeretnék ismerkedni. Egyszerűen csak az az elvem, hogy szeretek a szemébe nézni, látni a gesztusait, hallani a beszédét annak, akivel ismerkedem és nem szeretnék az esetleges találkán feszengve pofára esni, hogy mégse olyan, mint ahogy beállította saját magát és felesleges köröket futni. Miért nem képesek ezt sokan tiszteletben tartani?
2015. máj. 12. 17:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Engem aztán nem zavar hogy te hol ismerkedsz :D
2015. máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha így gondolod akkor maradj a saját nyomorodban -.-""
2015. máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Marko polo ***** válasza:
Mert túl hülyék hozzá, Én is jobban szeretek úgy ismerkedni... +
2015. máj. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én sem ismerkedem interneten. Nagyon könnyű kitalálni egy történetet magadról és elhitetni a másikkal. A személyes beszélgetés, ismerkedés egészen más...
2015. máj. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, miért kell egyáltalán, ezt kiírnod az interneten.
2015. máj. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
én is ezt vallom élőben jobb mert ott látod a hibákat is neten meg mindenki csak a jó oldalát mutatja!
2015. máj. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Csőlátásban szenvednek, mindig ugyanazt szajkózzák.

Nekem mindegy mit csinálsz, nem ítélek el senkit azért, mert mások az elvei. Mindenki ismerkedjen ott, ahol szeretne.

2015. máj. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

én lesza**rom te hol ismerkedsz vagy hol nem,és hogy egyedül kuporogsz.És szerintem mások is így vannak vele.

.szóval mi a kérdés?

2015. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ahh rá se ránts az ilyen megjegyzésekre.Írjon amit akar,egyszerűen ne válaszolj ha nem érdekel az a valaki,sőt le is tilthatod ha zavar.
2015. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük. Én bárhol nyitott vagyok bármire, de interneten csak barátokat szereztem eddig.
2015. máj. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!