Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok rólam ezen...

Mit gondoltok rólam ezen jellemző után? (lány)

Figyelt kérdés

Távkapcsiban élek. Azt vettem észre, hogy nekem szükségem van arra, hogy pár havonta új emberekkel ismerkedjek meg itt, mert nekem ez alapvető igényem. Eddig mind pasik voltak. Persze sosem csaltam meg Őt, csak elhülyültem,elvoltam az éppen aktuális csetpartnerrel. Erről Ő is tudott természetesen. Ezt Ő nem igényli, hogy mással cseteljen.


Szerintetek emiatt rossz ember vagyok?



2015. máj. 8. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

"Távkapcsiban"


[link]


Stan = Én

Butters = Kérdező

2015. máj. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ugyan igy vagyok vele ( nem igenylem feltetlenul de szoktam beszelgetni es nekem is csak pasik irnak) a baratom nem zavarja szoktam vele roluk beszelgetni.

18/L

2015. máj. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vagy az, bár azért attól függ, hogy mi is az a hülyülés egész pontosan, de mindenkinek mások az igényei, van aki megelégszik a jelenlegi ismeretségi körével, de van olyan, mint pl. te, aki hamar megun embereket, vagy nehezen talál olyat, akivel hosszú távon jól elvan.
2015. máj. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A távkapcsolat mit jelent időben és távolságban?

A barátom és énköztem kb. 80 km van, ez tömegközlekedéssel 2 óra, hetente 2-4 napot találkozunk.

Én nem szoktam ismerkedni, és nincs igényem rá, maximum segítek embereknek.


Nem vagy rossz ember, de ha a magány, vagy a találkozás hiánya miatt ezzel pótlod őt, az azért nem túl jó.

2015. máj. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy itt pótlásról lenne szó, egyszerűen csak van, aki igényli más emberek társaságát illetve a velük való beszélgetést. Egyik kapcsolat sem szól(hat) arról, hogy nem ismerkedhet meg mással és csak vele szabad beszélnie. Mellesleg tud is róla, mivel őt sem zavarja nem is értem miért merül fel a kérdés.
2015. máj. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

távkapcsiban....

ez mindent elárul

majd felnősz

2015. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy emiatt rossz ember lennél? :-D Bárcsak mindenkinek (politikusokat is beleértve) lenne ekkora a legnagyobb bűne. :-D

Nem hiszem, h. pokolra kerülnél emiatt. ;-)

2015. máj. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!