Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy lány 2-3 havonta...

Ha egy lány 2-3 havonta egyszer mindig rám ír FB-on csak úgy magától, akkor tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

kb 2-3 havonta mindig megkeres, h mi újság van velem, mit csinálok, pedig sose voltunk olyan nagy haverságban


ő egy nagyon szép lány, én meg egyáltalán nem vagyok olyan menő kinézetű mint az osztálytársaim, szóval sztem csak szivat, mert am ő egy olyan lány, aki igényli a jobbnál jobb tréfákat vicceket meg h nagydumás legyen vki, meg olyan társaságba is jár, 18-19 évesek közé, akiknek már autójuk van gyorsulásira mennek, meg srácokkal kimegy motorozni autópályára ilyesmik..


én meg csöndes vagyok, szeretek magamban tenni venni, meg nem igénylem a nagy társaságot, van két barátom.. nálunk szoktunk szerelni bütykölni:D am otthon is sokat segítek a szüleimnek, de mégis mindig engem talál meg


érdeklődik h mit csinálok, kivel vagyok, mit tervezek a nyárra meg ilyenek, hát sokat am nem, mert nincs sok pénzem:D de mindig minden érdekli..


szal szerintetek is csak szivat?? én nem tudom elhinni, h egy tökre más életvitelű lány engem akar megismerkedni


2015. máj. 12. 20:34
 1/6 A kérdező kommentje:
**megismerni** bocsi elírtam
2015. máj. 12. 20:36
 2/6 Kronosz Olen válasza:
Haver. Sosem tudod meg, ha nem szívod fel magad és állsz elé azzal hogy akkor most mivan. Vagy hívd el fagyizni, sétálni beszélvessetek és próbáld elbűvölni. Drukkolok öcsi! :D
2015. máj. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem. Nekem is van ilyen hölgyismerősöm, de 2-3 havonta egy rámírás nem jelent semmi "olyat", sőt ezt megfejelem neked azzal, hogy még intim dolgokról is remekül lehet vele beszélgetni. Ennyi és nem több. Sem érzelmileg, sem szexuálisan.
2015. máj. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy szemétkedésből csinálná, csak haverkodni próbál. Se több, se kevesebb.
2015. máj. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Állj elé tökösen és kérdezd meg, hogy akkor most kellek, vagy nem.. Remélem jó választ kapsz... am meg az ellentétek vonzzák egymást...
2015. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én se hiszem hogy komoly, ha az lenne akkor mindig írna. Aki neked bejön annak nem 2-3 havonta írsz. Egy óvatos próbálkozást épp tehetsz, hogy elhívod valahova lazába (fagyi pl).

Bár ebből meg úgyse derülne ki semmi sztem, a nők jobb pókerarccal rendelkeznek annál.

Szóval felejtős.


Ha meg csak eléállsz hogy "hé csajé bejössz nekem, megyünk mozizni" azzal teszed a legrosszabbat sztem.

Ha kemény srác vagy a meghódításával próbálkozhatsz (a klasszikus értelemben), láttam már olyat hogy 1,5 év ostrom után jöttek össze, pedig reménytelennek tűnt.

2015. máj. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!