Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudom, kb. ez a 40 milliós...

Tudom, kb. ez a 40 milliós kérdés sokak számára, de azért aki úgy érzi, hogy van sejtése/fogalma, válaszolja meg? 21L

Figyelt kérdés

Nem kérdezném, ha nem lenne sejtésem, de kell a megerősítés.


Milyen jelekből lehet megérezni, észrevenni, hogy egy srác érzelmeket táplál irántam? Mondhatni barátok vagyunk.


Tehát, ha kettesben vagyunk, miből vehetem észre? Vagy társalgásnál, mik leplezhetik le? Mire figyeljek oda?


Ti hogyan viselkedtetek fiúk hasonló szituációban?



Tudom, nem egyszerű kérdés, olvastam erről sokat, de érdekelne pár vélemény azért.


Még annyi, hogy nagyon tetszem neki, nagyon vonzódik hozzám, emiatt sem tudom, hogyha zavarban van velem, mi az oka? Vonzalom is elég hozzá?


Mesélnétek? :)


2015. máj. 12. 22:05
 1/4 Interferencia ***** válasza:
Mennyivel ötletesebb a péniszlevágós gyerek.
2015. máj. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha zavarba van a közeledben, akkor tetszel neki. Menj oda nem mondj semmit, puszild meg :P
2015. máj. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha sok a szemkontakt tetszel neki, tuti, meg keresi a társaságod, nagyjából ennyi. Suli vagy meló után pl. képes kicsit hosszabb útvonalon menni vagy nem buszra szállni, hogy veled sétáljon. Pár éve én sem tudtam soha eldönteni a srácokról, de pasim is volt, most szingli vagyok, az összesről kiderült, akiről gondoltam, hogy bejövök neki... :) Ja és legyen önbizalmad és legyél vidám, azt imádják. :D 23L
2015. máj. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tetszik egy lány, nagyon zavarba tudok jönni. Sokszor nézem, ha visszanéz, elkapom a tekintetem. Minden alkalmat kihasználok, h vele lehessek. Igyekszem elhalmozni mindennel, és cserébe semmit sem várok el, csak a figyelmét. Néha remeg a hangom, elpirulok, folytassam? Pedig már nem vagyok 20.
2015. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!