Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » MAGASAK az igényeim?

MAGASAK az igényeim?

Figyelt kérdés

pasi vagyok, még mielőtt ugranátok a kérdésre.


26 évesen nekem még az a célom, hogy olyan nőknek kelljek, akik nem rondák :(


magyarországon elég sok nő van, aki:


1, nem túl magas

2, nincs rajta +20 kiló

3, nem ronda az arca

4, nem vasalódeszka

5, nincsenek feltünő bőrhibái, bőrbetegsége


legyen akár egy totál szürke uncsi lány, de sajnos én még ilyen nőknek sem kellek :(


PEDIG tudván tudom, hogy ilyen nők is lefekszenek fiukkal járás nélkül is akár, csak ugye azok a fiuk néznek ki valahogy. Általában az átlagtól jobban.


Én viszont alacsony vagyok, nem jóképü, nyeszlett alkatú, ezért bár akad időnként nő nekem is, de azok az esetek nagy részében nem vonzóak :(


csak ilyen hájaskás limlom nők. Megesett többször, hogy azonfelül, hogy ronda volt még igénytelen is és szegény és buta. :(


Mondjuk inkább legyen szegény és buta és igénytelen, mint ronda. Mert arra éppen meg tudom kérni, hogy borotválja le magát vagy ilyesmik, de ocsmány testéből jót nem lehet csinálni.


Bocs, hogy ilyen tárgyilagosan leirom, de ez a valóság :(


És a fiatal NEM RONDA lányoknak meg kb semmi más nem számit, minthogy egy vonzó és menő pasijuk legyen. A menőség jellege érdeklődési körtől is függ, de ettől függetlenül egyetemes követelmény.


Nagyon nagy keserüség nekem feldolgozni, hogy a külsőm miatt kell ilyen gáz nőkkel beérnem.


Mert látom, hogy haverjaim közül egyik-másik tengődik, gyerekesen viselkedik, céltalanul teng-leng a világban, recskafüggőek, ÉS MÉGIS összeállnak velük "normális" szolid lányok, akik nem rondák.


tehát akikért nekem ki kéne dolgoznom a belemet is, azokat ők csak ugy megkapják meg ilyen tróger életük ellenére is.


Mert ugye néznek ki valahogy.


Mindenki azt hiszi, hogy nekem fullos nő kell.


Pedig szerintem nem elszállt igény azt kérni, hogy a csaj totál átlagos testalkatú legyen, és ne legyen ronda?


Csak mert pl 2014-es évben nem voltam olyan lánnyal, akinek ne lett volna csúnya nagy hasa.


Miközben meg az utcán RENGETEG nőnek nincs hasa.


2015. máj. 12. 22:06
1 2
 1/19 Interferencia ***** válasza:
94%
Nem kell ám minden mondat után két entert ütni.
2015. máj. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Jaj, bocs, igazad van, 40 soros bekezdéseket kéne irnom, mert másképp kitünnék nagyon a tömegből


egy sor elolvasáához és értelmezéséhez több intelligencia kell ja

2015. máj. 12. 22:09
 3/19 anonim ***** válasza:
Itt sem fogsz találni senkit trollokon és b..uzikon kívül.
2015. máj. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

1. magasság tényleg lehet probléma, én 180 cm vagyok, vagyis olyan csajt szeretnék, aki ez alatt van.


2. a +20 kiló hát szerintem nem tudom. Lehet én se örülnék neki de alakkérdés, az enyhén pocakos de nem ducis lányok még bejövős kategória.


3. ez alternatív, egyszer valakire azthittem hogy ronda, aztán megkedveltem és megszerettem.


4. a gebe, vagy a nincs 1 kiló felesleg sem az tényleg ronda, szóval megértem.


5. ezt pedig baromira leszarom. szerintem egy herpesz, vagy pattanás, esetleg rossz bőrminőség, az inkább előny mint hátrány. Nekem sokkal jobban bejönnek az eredeti csajok, akik felvállalják a "külsejüket" mint akik púderral meg ilyennel lekenik.


21/f és szerencsére nekem nincsenek "barátnőszerzési" problémáim. Nem is tudom hogy miért?


Habár, jelenleg szingli vagyok.

2015. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, hogy a "barátaid" kevésbé felszínesek. De ha már róluk is így beszélsz, szerintem már az csoda, hogy egyáltalán vannak.
2015. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de ez most megmosolyogtatott. Amint fent leírsz elég felszínes. Nem gondolod, hogy azok a "nagyhasú igénytelen nök " is azt gondolják , amit te csak veled szemben? Nekik is csak "alacsony, nem túl jóképü, " alak jut?
2015. máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%
Hájaskás limlom? Ember necsodalkozz mar hogy nem talalsz ertelmes not. Kinek kene ilyen primitiv paraszt? Minek alltal akkor ossze veluk? Izzitsd be miss kezit es no problem. :) pusszpa.
2015. máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Johogy bemocskolom oket, elvegre ma reggel arra kelek h facebookon komment a felberelt fotos altal keszitett kep alatt: "olyan kis csunya vagy"
2015. máj. 12. 22:16
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
nem az igényeiddel van baj, de te primitív vagy
2015. máj. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Te felbérelsz fotósokat...?
2015. máj. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!