Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan jut el a párkapcsolatig...

Szuperpocok kérdése:

Hogyan jut el a párkapcsolatig egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Lassacskán a 20-as éveimbe lépek, de sajnos még eléggé silány az ellenkező nemmel való tapasztalatom.

Gimis koromban sajnos nem nagyon érdekeltek a bulik, a csajozás, meg úgy echte azok a dolgok, amelyek lekötik egy átlag tinédzser fantáziáját. Ebből kifolyólag egy eléggé otthonülős típus voltam és vagyok az ma is.


Számomra, akit mindig csak a foci,sportolás meg a videójátékok érdekeltek, annyira összeférhetetlen volt nekem ez a barátnősdizés. Mondhatni jól elvoltam a magam kisfiús világában. Akarnék már barátnőt, amire meg is volnának a lehetőségeim, csak azt nem értettem sohasem, hogy hogyan jut el idáig két ember?


Azért vagyok összezavarodva, mert nem úgy látom, hogy a hagyományos dolgok ma már annyira működnének.

A nyomát se látom annak, hogy a srácok bókolnának, udvarolnának. Bevallom én magam soha sem bókoltam mert kicsit úgy éreztem volna magamat mint egy pitiző pincsikutya.


Úgy látom, hogy a dolgok ma már egyszerűen csak úgy külső vonzalom alapján megtörténnek, és kész.


Vagy akkor mi a fene van?


Valakik úgy csinálják, hogy előbb a barátja lesznek a kiszemelt csajnak, és remélik, hogy majd eljutnak a következő lépcsőfokra, ami vesztükre, nem történik meg...


Mi a helyzet, akkor


19/F



2015. máj. 13. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolat úgy jut el a párkapcsolatig, hogy elkezdtek ismerkedni (az ismerkedés emberektől függően a beszélgetéstől kezdve a szexig is terjedhet), majd egy idő után (ismételten emberfüggő, pár óráról vagy akár évekről is beszélhetünk) után ezt mondjátok, hogy igen, ez már egy párkapcsolat. A romantika meg a bókolás nem veszett ki az ismerkedésből, csak a legtöbb pasi nem beszél erről.

Én azt látom az ismerőseimnél, hogy a legnagyobb baj az, hogy ideákhoz ragaszkodnak, hogy ennek így, meg úgy kell történnie, mert ezt látták filmekben, vagy azt hallották ismerősöktől. Csak csináld, ahogy jól esik, ahogy szerinted ideális.

2015. máj. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Az első válaszoló leírta a lényeget. Én még csak annyit fűznék hozzá, hogy szerintem egy kicsit túl intellektuális típusnak tűnsz. Ezeket a dolgokat nem ésszel kell felfogni, hanem érezni kell őket. Akkor természetesen fog menni.
2015. máj. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, barátkozz a csajokkal, s közben figyelj oda rájuk, hogy mi kell nekik. Tanuld a nyelvüket, tanuld a viselkedésüket. Ismerd meg az ellenséget, mielőtt hadba mész.
2015. máj. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
20%

Pff...Kb mintha én írtam volna ezt a kérdést azzal a különbséggel, hogy nekem volt egy barátnőm, aki után azt mondtam, hogy a büdös életbe nem kell mégegyszer.


Tapasztalataim alapján nagyon kevés lány igényli az udvarlást, a lényeg hogy legyen nagy az arcod a suliban, töltsd fel részeg bulizós képeket és kész. Ha kézilabdás/zenész/deszkás vagy az külön jó, ha focista vagy akkor ne is kezdj bele, mert úgyis rádaggatják a "focis" jelzőt és elküldenek a pics.ba...

2015. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"nekem volt egy barátnőm..." "Tapasztalataim alapján..." Pff!

Egyébként kérdező, manapság úgy jutnak el a párkapcsolatig, hogy a fiatalok KIMONDJÁK, hogy na akkor mi mostantól járunk. Ne kérdezd, mi ebben a ráció, fogadok, ők sem tudják, de így van és kész. :))

2015. máj. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lassan
2015. júl. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!