Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy szerezzek bátorságot?

Hogy szerezzek bátorságot?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy lány osztálytársamba. De nem tudom hogy gyüjtsek elég bátorságot, hogy oda menjek hozzá. Félek, hogy mi lesz, ha valamit rosszul csinálok, meg hogy mit fognak mondani a hátam mögött a többiek, hogy oda mentem hozzá beszélni. 16F.
2015. máj. 13. 16:14
 1/7 anonim válasza:
100%

Ne törődj a következményekkel, azzal pedig még kevésbé, hogy más mit mond vagy gondol arról, amit teszel.

Ez egy teljesen normális dolog, nincs benne semmi különleges, csak számodra tűnik most annak. Nem történhet semmi olyan dolog, ami számodra túlzottan kellemetlen lehet. Törekedj arra, hogy minden helyzetben önállóan cselekedj, függetlenítsd magad másoktól.

2015. máj. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Yorxun Yorxun ***** válasza:
100%

Nem érdemes azzal foglalkozni, hogy mit gondolnak a hátad mögött a többiek. Valamit úgyis gondolni fognak. Ha odamész a lányhoz, a többi srác úgyis csak irigykedni fog, mert ők nem mertek volna odamenni hozzá.


Szerintem szedd össze a bátorságodat, és ismerkedj meg a lánnyal. Persze azért légy óvatos, ne egyből azzal kezdd, hogy szereted, hanem először ismerkedj meg vele, aztán szép lassan hagyd, hogy alakuljanak a dolgok.

2015. máj. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy bátorságot veszel magadon és elhívod valahova, vagy megvárod, hogy valaki bátrabb legyen nálad és összejöjjön vele, és az lesz a legszarabb, hogy látni fogod őket együtt. Veszteni valód nincs, ezért nem fognak az osztálytársaid piszkálni, legalábbis szerintem ritka nagy kreténségre vallana, ha valaki ebbe bármi cikit találna.
2015. máj. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
68%

A lényeg a fokozatosság. Nem egyszerre kell egy pillanat alatt egy mondattal elnyerned a szívét, inkább apró lépésekben haladj.. Nyugi, a csajnak fel fog tűnni.. Légy humoros, kezdj vele beszélgetni, először csak 1-2 mondatot, majd egyre többet, mosolyogj sokat, ugrasd kicsit, flörtölj és élvezd hogy vele vagy.. Ha kapsz (pozitív) visszajelzést, az jó, akkor lépj egy szintet, de ne töketlenkedj sokáig egy szinten, mert könnyen "beragadhatsz"..

Az hogy a többiek meg mit mondanak mind1, legfeljebb jól kinevetnek, de még az sincs olyan rossz érzés, mintha meg sem próbáltad volna..

2015. máj. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 csux2 válasza:
Mindenképpen próbáld meg.Ha nem sikerül hát nem sikerül.Hidd el sokkal rosszabb később azon rágódni hogy miért nem tetted meg.
2015. máj. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Semmi értelme annak, hogy másokkal törődj. Odamész hozzá/hozzájuk, akármilyen hülye témával próbálkozhatsz, ha látod, hogy nevetgél akkor már könnyebb lesz, csak ne járj úgy mint egy volt osztálytársam, hogy odament a lányhoz és szerelmet vallott. Ez nem jön be.
2015. máj. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyen bölcs szavakat szoktak mondani:

Mit nyersz és mit veszítesz,ha odamész?

Ha nem mész oda,akkor tuti veszítesz,ha odamész,akkor maximum nyersz.

2015. máj. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!