Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy fiú milyen jeleket ad a...

Egy fiú milyen jeleket ad a lánynak, ha tetszik neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam aki mostanában kicsit feltűnően viselkedik velem. Nekem nagyon bejön csak nem tudom, hogy neki én tetszek-e.

2015. máj. 13. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
füstjeleket
2015. máj. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Fogdossa a popidat, meg a cicidet.
2015. máj. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Apróbb jelekre gondolok. Ő okos fiú és én is okosnak tartom magam, a korombeli lányokhoz képest.
2015. máj. 13. 20:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem történt semmi különös az életében, gondolok itt szakítás, haláleset vagy valami komolyabb dolog, akkor lehetséges. Van aki valami probléma miatt viselkedik másként.

Egy próbát megér. Amúgy neked van pasid, lehet féltékeny.

2015. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, hogy történt bele valami. Szoktunk beszélgetni és nem mondott mostanában semmit. Nekem nincs barátom. És köszi a válaszokat!
2015. máj. 13. 20:59
 6/8 anonim válasza:
Ez akár én lehetnék akiröl írsz.Nem mindig van így de a legtöbb okos fiú(legalábbis magamból és hasonló ismeröseimböl kiindulva)szerintem kicsit félénkebb.Próbálj kettesben lenni vele hogy ne érezze magát feszélyezve.
2015. máj. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én a régi szerelmemnek töbször is adtam ajándékot (nem jártunk) meg mindid rá-rá néztem de amikor észrevettem hogy egy másik fiúval azóta rá se merek köszönni se köszönök
2016. ápr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bocs a néznit kihagytam
2016. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!