Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most komolyan, miért lett ez...

Most komolyan, miért lett ez az oldal egy internetes társkereső?

Figyelt kérdés
Ennyire nem akarnak az emberek a VALÓ életben élni? Csak számomra ilyen érthetetlen, hogy az emberek miért hiszik azt, hogy a virtuális 'szerelem' az ugyanaz, mint az élő, igazi, vágyakkal teli vonzalom?
2015. máj. 13. 22:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az internet maximum egy találkozó megbeszélésre alkalmas :D
2015. máj. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Néhány üzenet után szoktak találkozni az emberek (a sikeresebb esetekben).
2015. máj. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
..és mégis itt találtam barátnőt :p
2015. máj. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
komolyan? de nem féltek attól, hogy mivel nem láttátok elsőnek az illetőt, nem az akinek mondja magát? vagy esetleg vannak beteg hajlamai? Jó tudom, a személyes ismerkedésnél is kifoghatunk kicsit beteges embereket, de úgy talán kisebb az esélye, mert egyből kiszúrod, ha valami nem stimmel..
2015. máj. 13. 22:08
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is itt ismertem meg a barátnőm. :D
2015. máj. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én ide járok kiverni
2015. máj. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%-os válaszolót se láttam még.
2015. máj. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Akik itt ismerték meg a barátnőjüket.Az mégis hogy történt?Mondjanak már pár szót.

Nem gond a távolság?

2015. máj. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#8

Írkáltunk egymásnak (kérdése kapcsán), aztán szimpatikusak lettünk egymásnak. Egy idő után jött a tali, ami úgy zajlott, ahogy azt elképzeltük.

A távolság gond, de nem végleges. Ha minden jól alakul, akkor idővel nem beszélünk már távolságról. Addig marad a ritkább tali.

2015. máj. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azt hozzáteszem, hogy a ritkább találkozáshoz gyorsabb tempó jár. Magyarul átléptük a dolgokat. Kapásból jött minden.
2015. máj. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!