Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek helyes amit teszek?

Szerintetek helyes amit teszek?

Figyelt kérdés
No, van egy lany, 17 eves es van neki egy 2 es fel eves kapcsolata(ami egyebkent teljesen kihult, egy retek). Elkezdtunk facen beszelgetni(reg ota ismerem kb amiota egyutt van a sraccal) kb 3 hete.. Nem indult semminek, csak szimpla barati beszelgetes. Odaig jutottunk, hogy talalkozni fogunk es a lany bevallotta nekem, hogy egesz nap ram gondol es a nap 80% ban csak en jarok az eszeben es nagyon boldog mar csak a puszta gondolattol miattam. En is igy erzek iranta, viszont nem akarok egy ilyen gerinctelen fereg lenni aki esetleg elszereti mas baratnojet, de ugy erzem szuksegem van ra..:( Még nem talalkoztunk, de valoszinusitem, hogy hamarosan fogunk. Ugy erzem nagyon jol ellenenk, de mit szolna ehhez a lany csaladja, mi lesz a srac megtudja, hogy esetleg miattam hagyta ott a baratnoje.. Szamtalan kerdes fogalmazodik meg bennem ezzel kapcsolatban es segitsegre van szuksegem! Valakinek valami otlet? Lehetoleg ne negativ, illuziorombolo valaszokat irjatok! Koszonom 18/F

2015. máj. 14. 08:03
1 2
 11/12 anonim válasza:

Hát te vigyél egy nyelvtan könyvet

(utolsónak)

2015. máj. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a visszajelzéseket, sokat segítettetek, negatív illetve pozitiv kommentekkel is:)
2015. máj. 14. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!