Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tennétek ha a barátnőtök...

Mit tennétek ha a barátnőtök azt mondaná, hogy nem fog veled lefeküdni, mert vallási okokból házasság előtt nem szeretne nemi életet élni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 17:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

Ha szerelmes lennék belé, addig ostromolnám, amíg le nem fekszik velem. Ez tartana egy bizonyos ideig. Ha nem sikerülne lefektetni, akkor szakítanék vele.

Nem azért, mert szexista vagyok, hanem azért, mert a házasság kölcsönös testi élvezeteken is alapul, nem csak lelki örömökön.

2011. ápr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%

Háát ha ezt 1 hét ismerettség után mondaná akkor unszolnám, még 1 hónapig , ostromolnám másképp, de ha nem adná be a derekát akkor hagynám a fenébe!


Mert lehet h 1 évig vele lennék és utána szétmennék és akkor 1 évig vártam a semmire, mert ninsc házasság!

2011. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%

Megpróbálnám megbeszélni vele a dolgot. Most itt nem azt értem, hogy a szexnek ha törik, ha szakad meg kell történni, mert jajj lesz... Nem. De azért elég régies felfogás ez a "adj gyűrűt az ujjamra és adok p.ncit"


Nekem nem kéne egy ilyen nő, ki tudja...összeházasodnánk aztán kiderülne, hogy nem is passzolunk egymáshoz az ágyban.

Akkor meg minek a házasság? :/

2011. ápr. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
11%
Az egy barom aki elvesz egy nőt azelőtt, hogy lefeküdtek volna egymással. Egy igazi vadbarom.
2011. ápr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
16%
Először megdugod, hmm egész jó az illesztés... akkor akkor akár össze is házasodhatnánk o.O logikus mi?:D részvétem
2011. ápr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

17:38-assal értek egyet!


Egyébként meg nagyon nagyon sokban függ egy kapcsolat a szextől!

2011. ápr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Ha biztos lehetek abban, hogy szeret, akkor türelmesen várnék.
2011. ápr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
Nekem ez olyan zsákbamacskának tűnik... :/
2011. ápr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
36%

Onnantól kezdve már csak az ex barátnőmnek nevezném.

Hagyjuk ezt a baromságot, hogyha szeretem, akkor várok rá. A szex nagyon fontos része egy kapcsolatnak, bárki bármit állít. Közhely, de cipőt sem veszünk anélkül, hogy felpróbálnánk. Még ha lennék olyan hülye, hogy elveszem azelőtt, hogy megdugtam volna és nem illünk össze szexuálisan, akkor jön az újabb baromság, hogy nem válik el, mert az bűn. Köszönöm szépen, de ebből nem kérek. Kinőttem már az olyan ovis kapcsolatból, ahol a felek, csak fogják egymás kezét.

2011. ápr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%

1. Hogy lehet nem összeilleni szexuálisan?

2. [kérdezőnek] Csak maga az aktus nincs, vagy egyáltalán semmi?

2.a) Ha csak az aktus: fontosabb egy mozdulat, mint egy ember, akit elvileg szeretsz?

2.b) Ha semmi: ez elég kirívó ahhoz, hogy még az összejövés előtt közölje ilyen irányú nézeteit, sőt, aki ilyen, alapból össze sem jön olyannal, aki máshogy gondolja, pont ezen problémák elkerülése érdekében (is).

3. Akinek házassága/kapcsolata a szexen áll avagy bukik, sikeres ember nem lehet.


És ezt még muszáj hozzátennem: annyira sötétek az emberek...

2011. ápr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!