Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Házasság előtti önmegtartóztat...

Házasság előtti önmegtartóztatás egyetemistaként?

Figyelt kérdés
Egyik volt expasim katolikus és házasság előtt nem létesít szexuális kapcsolatot (nem ezért szakítottunk, hanem mert anyuék más városban kaptak munkát). Most készül egyetemre és aggódok érte, mert azóta is tartjuk a (baráti) kapcsolatot. Nem fogják kinézni emiatt Pesten? Gólyatáborban vagy bárhol? Nagyon cuki, kedves, aranyos, jó humorú, társaságban könnyen oldódik, nem az a tipikus szektás pasi, tök normális meg minden, csak hisz ebben. Féltem őt. Ti mit gondoltok?
2011. júl. 11. 23:15
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
miért néznék ki? ha ő neki így jó akkor így jó.kész!
2011. júl. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ez nem a te problémád, hanem az övé. Tudta, hogy mit vállal és, hogy mik ennek a hátrányai.

Rendben van, ő elvárja, hogy tartsák tiszteletben a döntését, de akkor ő is tartsa tiszteletben mások igényét és ne akarjon így komoly kapcsolatot kezdeni senkivel, mert az efféle begyepesedett és elavult nézetet nagyon kevesen osztják. Talán ha hasonszőrűekkel barátkozna.

Persze ettől még nem lesz kevesebb, ugyanúgy részt vehet az egyetemi társasági életben. Kapcsolatot sem kötelező létesítenie egyik csajjal sem. Ha teljesen átlagosnak néz ki és senkit sem akar megtéríteni, akkor csak nem lesz nagyobb baja, elvégre ez már egyetem, ide komolyabb embere járnak. Bár sajnos ez sem mondható el minden egyetemről.

2011. júl. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ja, soha nem akart megtéríteni a kapcsolatunk alatt sem. Amikor ez előkerül a baráti körben, akkor azt mondja, hogy mindenki maga dönti el, hogy követni akarja-e Jézust vagy sem, s ha ő kényszerítene bárkit is, akkor saját hitének mondana ellent. Utána nevet egyet és elmond egy szőke nős viccet :D Annyira imádon!
2011. júl. 11. 23:26
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de jó hülyét kérdeztél. Nyilván nem úgy fog bemutatkozni a barátod, hogy hello, Gábor vagyok, szűz, és a házasságig az is leszek.


Ez magánügy, senkinek nem kell az orrára kötni. Főleg nem egy gólyatáborban. Gondolom, ismeretlen embereknek te sem híreszteled, hány szexuális partnered volt.

2011. júl. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
én azt is elbírom képzelni, hogy már nem is olyan szűz a te ex pasid!
2011. júl. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Miért néznék ki??

Nem minden helyen a b..szás és a drog a divat.

2011. júl. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Egyik csoporttársam is ezt vallja, a különbség, hogy ő lány. Volt egy barátja 3 évig, és most lassan 1 éve van tartós párkapcsolata. Én nem ítélem el emiatt, mert nagyon kedves, segítőkész, emellett határozott lány. Nem abból ítélem meg az embereket, hogy mikor vesztették el a szüzességüket, és inkább becsülök valakit, aki várja az igaz szerelmet, mint valakit, aki fűvel- fával összefekszik.

A háta mögött sokan furának tartják emiatt, igen, van, aki elítéli, hogy ez baromság, de nincs olyan ember, aki emiatt ne állna vele szóba vagy ilyesmi. Aki nem szimpatizál vele, az a viselkedése miatt, és köze sincs a szüzességi fogadalmához, viszont az emberek 80%-a nagyon jóban van vele, és magasról tesz rá, hogy szűz-e vagy sem.

20/L

2011. júl. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:

Ha annyira imádod mi a fenének szakítottatok? Az én barátom is rohadt messze lakik tőlem, és nyáron egyátalán nem találkozhatunk, mégis megvagyunk.

Amúgy szerintem nem gáz! Sőt!Ő egy igazán értékes srác lehet, a távolság miatt igazán kitarthatnátok. Ha csak ez a baj.....

17/L

2011. júl. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igazándiból mindketten hülyék voltunk, és nem akartuk a másikat kitenni annak, hogy havonta egyszer-kétszer találkozhatnánk csak, mert elég messze kerültünk egymástól :((
2011. júl. 12. 23:49
 10/21 anonim válasza:
szerintem többen fognak jóba lenni vele, de persze lehet hogy néhány hülye, akik még a hüvelykujjukat sem fedezték fel emiatt cikizni fogják. túl kell élni ezt is
2011. júl. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!