Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok, és van egy...

Szűz vagyok, és van egy komolyabb kapcsolatom . Ha eljön az ideje hogy lefeküdjek a barátommal . Mit hogyan csináljak? 15 L

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
még semmit, ebben a korban legalabbis. még 1 évet mindenképp várjatok vele. amugy ami a legfontosabb, h gumit hasznaljatok.
2010. aug. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
87%

ha itt teszel fel ilyen kérdést akkor még nem vagy felkészülve

várj még vele.

2010. aug. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
a barátod hány éves?
2010. aug. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi az a komoly kapcsolat? mennyi ideje vagytok együtt? igazából a mai lányok túlnyomó többsége 13-14 évesen veszíti el a szüzességét, csak mert ciki hogy szűz, vagy túl sok ivott és discoból kivitték egy közeli parkba,( de ennyi idősen azt sem értem hogy mit keresnek discoba) ha igazán szerelmesek vagytok, és úgy érzed hogy a barátod is kitart melletted sok csajos hülyeséged mellett, akkor mindenképpen használjatok gumit, és a végén ellenőrízéttek le, hogy nem -e szakadt ki.

Jó mulatást.

2010. aug. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én 14 éves voltam mikor elvesztettem a szüzességem.

Erre nem készülni kell. Amikor már utána kell nézni hogy mit hogyan, akkor már bőven benne lesztek. Most még az érzelmi része a fontos. Felkészítelek, hogy én azt hittem örökké tart majd a kapcsolat. Hát ilyen időskorba mint te meg én, erre 5% esély van. Gondold meg! Rendes srác legyen és jó helyen. Hogy szívesen vissza emlékezz rá ha nem maradtok együtt. Én szívesen emlékszem vissza a srácra!

2010. aug. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igenis kell egy alapvető tudás ahhoz, hogy nyugodtan szexeljen valaki. Pl. mikor miért és hogyan eshetek teherbe (az itt feltett kérdések egy része pont ennek nem-tudása miatt tevődik fel), miért nem lesz várhatóan orgazmusod, miért fog még az ujjazás is jó eséllyel fájni (akár hosszabb időn át is), milyen kívánságai lehetnek egy pasinak és mi az, amit te is jószívvel teljesítesz és mi az, amire nem vagy hajlandó. Pl. az sem árt, ha ismered a saját tested! Mi okoz Neked örömet és mi nem!
2010. aug. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

18. szülinapom előtt 1hónappal vesztettem el és 1álltalán nem éreztem cikinek h eddig vártam...így alakult és kész! és azóta is 1ütt vagyunk :P

19/L

2010. aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!