Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Irigykedik rám, mert mindenben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irigykedik rám, mert mindenben jobban teljesítek nála, még azért is, mert nekem jó a kapcsolatom a barátommal, neki meg nem jött össze. Hogy intézzem el?

Figyelt kérdés

17/L vagyok, a szóban forgó lány 1évvel fiatalabb.

Eddig barátomnak tartottam, de kiderült, hogy durva dolgokat mondott rólam másoknak. A barátaim szerint irigykedik, mert általában mindent jobban csinálok nála, például lovaglásban is. Ő lovagolni jár oda, ahol én besegítek, én már tapasztalt lovas vagyok, gyerekkorom óta érdekelnek a pacik, ő meg még középszinten van. Soha nem néztem le ezért és ha bénázott tanácsot adtam, de nem szóltam bele a döntéseibe, mert magának kellett ráéreznie. Erre azt hallom, hogy egy csapat idegennek azt mondta rólam, hogy nem tudok lovagolni, csak úgy teszek mintha tudnék és a szám jár.

A barátommal már egy éve nagyszerű kapcsolatunk van, ennek a lánynak is tetszik régóta egy srác, aki viszont csak kihasználja. Ő ebben is irigy, kitalálta, hogy a barátom nem szeret és csak azért van velem, mert tőlem könnyedén mindent megkaphat.

Ez csak két példa azok közül, amiket mondani szokott, amikor rákérdeztem, hogy miért csinálja ezt, akkor letagadta, de láttam rajta, hogy zavarban van. Engem nagyon bánt a helyzet, mert én soha nem ártottam neki és másnak sem, nem tehetek róla, hogy tapasztaltabb vagyok nála, mondtam is neki, hogy idővel ő is belejön. Azt meg igazán nem róhatja fel hibámnak, hogyha nekem sikerült a kapcsolatom, neki meg nem jön össze.

Szerintetek mit tehetnék, hogy befejezze? Nem akarok veszekedni vele, de már nagyon zavar.


2010. júl. 20. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Én ezt nm értem hogy milyen egy teszetosza emberek vannak manapság nem bírod egyedül elintézni?
2010. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Attól, hogy tanácsot kérek még nem leszek teszetosza, legalábbis szerintem.

Igen, lehet, hogy nincs sok tapasztalatom a "kis kényes" típusú városi lányokkal kapcsolatban, mint a szóban forgó lány és az is igaz, hogy eddig senkinek a nyavalygása nem érdekelt annyira, hogy foglalkozzak vele, de ez zavar és meg akarom oldani.

Ez a lány ok nélkül rágalmaz engem és mivel itt (szerintem) vannak olyan emberek, akik talán értenek is az emberi kapcsolatokhoz, esetleg adhatnál tanácsot ahellyett, hogy ítélkezz, már bocs.

Normális válaszokat továbbra is várok...:)

2010. júl. 20. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt javasolom, hogy első körben beszélj erről a barátodnak. Azért fontos tudnia, hogy a lány ilyeneket csinál, mert egyszer csak előjöhet ez a csaj egy olyan történettel is, ami a kapcsolatotokat veszélyezteti majd. Ha felkészíted őt erre, akkor bölcsebb lesz.


Azt hiszem, hogy már elmondtad a lánynak, hogy mi nem tetszik a viselkedésében. Ne pazarold rá tovább az idődet. Nézz át rajta. Ne foglalkozz vele és éld boldogan az életed.

Egy idő után majd megunja és lekopik rólad.


30/F

2010. júl. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok ilyen kis irigy ribi van. Rám is féltékenyek többen... látszólag teszek rá, de belül idegesít. Hogy azért leszól, azért dumál rám a buszmegállóban vagy akárhol, mert be akar feketíteni, hogy ő jobbnak tűnjön és őt jobban bírják. És sokan még hisznek is az ilyeneknek. Nekem csak az volt a megoldás, hogy szeptemberben elmegyek egyetemre egy másik városba, aztán talán elfelejtenek. De irigykedő csajok mindenhol lesznek. :S Ha szebb vagy, azért, ha okosabb vagy, azért, ha több pénzed vagy jobb stílusod van, azért, egyszerűen ha boldog vagy, akkor meg azért. Ilyenek a csajok. :( Sz*rd le...

19/L

2010. júl. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

hát eddig ez volt a stratégiám, eljátszottam h nem érdekel, csak belül zavart. a barátom tud róla, ő is haragszik a lányra, de azt mondta, hogy ne foglalkozzunk vele, csak önmagának okoz fájdalmat azzal, ha másokra irigykedik.

Szeretnék már békét a lovardában, de nem tőlem függ. Majd belátja, hogy jobb, ha leszáll rólam:)

2010. júl. 22. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!