Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ez jó meglepi?...

Szerintetek ez jó meglepi? Fiúk örülnétek neki?

Figyelt kérdés

A barátommal szeretnék tovább haladni. Én szűz vagyok, ő nem. Filmet néznénk holnap, és arra gondoltam, ha nem is olyan igazi petting, meg szex lehetne valami. Ami kicsit közelebb visz ahhoz. :$

Arra gondoltam, hogy csókolóznánk, leveszem a pólóját, puszit adok, meg csókolgatom a hasát, simogatom, nyakcsók. Ez nem nagyon kevés? Csak mert én még nem állok készen másra. Hogyan adjam a tudomására, hogy ennyi, idáig állok készen. Nem régóta járunk.

Rossz meglepi?

Nem vagyok ribancos?

16,5/L


2010. aug. 26. 17:28
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
de attól meg félek még sose fogtam azt, és nem lenne ribancos dolog? meg mi van ha fájdalmat okozok neki vele? értitek...ha ki*verném neki :S gondolom azt is el lehet rontani
2010. aug. 26. 17:42
 12/26 A kérdező kommentje:
mi van ha megfogom és na? onnan hogyan tovább? nem tudom na... és ha kinevet?
2010. aug. 26. 17:43
 13/26 anonim ***** válasza:

nemlehet elrontani.


megfogod es elkezded le-fel huzogatni. csak ne szarazon.

2010. aug. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

mért lenne ribancos dolog?? ez bele tartozik egy kapcsolatba h örömet szerezzünk a másiknak így is úgy is..

pl. az lenne ribancos ha 2 pasinak vernéd egyszerre

2010. aug. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Barney Stinson ;) válasza:
Vagy csinálhatsz neki egy öltáncot. Az igazán kellemes meglepetés. De határozottan lépj fel, pl ne engedd h nagyon tapizzon, vagy elfajuljanak. Pl néha csapj rá pajkosan a kezére.
2010. aug. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
ne szárazon?:O
2010. aug. 26. 17:47
 17/26 A kérdező kommentje:
hát lehet h lesz folytatása a dolognak, de csak ennyihez kaptam kedvet, majd meglátjuk...remélem nem fogok bénázni, és nem nevet ki
2010. aug. 26. 17:48
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

szia!

egyáltalán nem vagy ri*ancos!ő a barátod,nem pedig egy futó kaland:):) szerintem ő már ennek is örülne. a barátom és én köztem majdnem 3 év van. még az elején mikor feküdtünk egymáson és csókolóztunk,ő ugye beindult,de tudta hogy még fiatal vagyok,nem akarok semmi többet és nem próbálkozott. tehát le lehet állni,ne félj:) ha belejöttök,szerintem te is be fogsz indulni,és ha nem akarsz még lefeküdni vele,akkor ne tedd,csak azért mert ő már nagyon felizgult.

az én barátom tudta rólam,hogy nagyon tapasztalatlan vagyok,meg stb,és mivel a szerelmem,nem volt ciki azt mondani neki,hogy mutassa meg,és szóljon h milyen tempó stb. ráraktam a kezemet a farkára,ő a kezét az én kezemre és ő diktálta a tempót,elmondta,hogy hogy fogjam meg és stb. szerintem ha eljuttok idáig,te is nyugodtan kérd meg a barátodat,nem gáz az,ha még nem volt ilyenben részed és tanácsot kérsz!

ha olyat szeretne,amit te még nem,mondd meg neki,hogy erre még nem állsz készen,és csókold meg. hidd el,nem fog haragudni!

mi is lassan és apránként jutottunk el idáig. előszőr még csak félmeztelenül ölelkeztünk,aztán melltartó is lekerült rólam,nadrágon keresztül tapiztam,és így szép lassan(ez hónapokba telt)



bocsi,ha hosszu voltam és volt néhány felesleges mondatom,de azért remélem segítettem! Sok Sikert!!:)

2010. aug. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
ó, nagyon köszi kedves utolsó:))
2010. aug. 27. 08:48
 20/26 anonim ***** válasza:

nincsmit:)

majd irj,hogy mi volt:$

2010. aug. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!