Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ez jó meglepi?...

Szerintetek ez jó meglepi? Fiúk örülnétek neki?

Figyelt kérdés

A barátommal szeretnék tovább haladni. Én szűz vagyok, ő nem. Filmet néznénk holnap, és arra gondoltam, ha nem is olyan igazi petting, meg szex lehetne valami. Ami kicsit közelebb visz ahhoz. :$

Arra gondoltam, hogy csókolóznánk, leveszem a pólóját, puszit adok, meg csókolgatom a hasát, simogatom, nyakcsók. Ez nem nagyon kevés? Csak mert én még nem állok készen másra. Hogyan adjam a tudomására, hogy ennyi, idáig állok készen. Nem régóta járunk.

Rossz meglepi?

Nem vagyok ribancos?

16,5/L


2010. aug. 26. 17:28
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Szerintem is jó lesz úgy! Egyáltalán nem ribancos!

Még tetszeni is fog neki hogy ő "tanit" ilyesmire. Legalábbis nekem nagyon izgi lenne!

2010. aug. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Mért nem állsz még készen rá ? Elöbb utóbb el kell jönnie a dolognak..
2010. aug. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
az, hogy ne szárazon, az némi nyálat jelent, asszem:P
2010. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Majd azért számolj be róla, kérlek :)
2010. aug. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

:)

köszi mindenkinek

hát nem jutottunk el odáig, de megfogtam neki:):$:$

és hát annak is hihetetlenül örült, és nem is számított erre, legalábbis ezt mutatta:) de legközelebb biztos, hogy tovább haladunk, már 100% hogy készen állok

köszi nektek :))))))))))))))))))

(L)(L)(L) mindenkit(L)(L)(L)

2010. aug. 28. 10:55
 26/26 anonim ***** válasza:

hát akkor gratulálok,hogy jól sikerült:D

nem baj az,ha nem haladtok egyik pillanatról a másikra:)szerintem így nagyobb az izgalom,hogy vajon következő talinál meddig juttok el:)(bár ez csak a magán véleményem:D)


köszi hogy megosztottad velünk,további sok sikert!:P

2010. aug. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!