Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egyszerűen nem értem, hogy...

Egyszerűen nem értem, hogy bírja ki egy pasi, hogy vallási okokból kifolyólag, csak házasság után feküdjön le egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Én azt hittem ilyen felfogás már nincs... de van :|

nagyon fura, bár én azt gondolom, hogyha bnője lesz akkor nem fogja kibirni, a szükség törvényt bont alapon..

vagy mégsem?


2010. szept. 17. 23:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

van aki így szeretné akkor tiszteletben kell tartani hogy csak házasság után fekszik le

te úgysem fogod így csinálni szóval nem érdemes ezen vitzázni

2010. szept. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
64%

Mi az, hogy nem illenek össze a szexben? Ha 2 ember szereti egymást, ha 2 embert az Úristen egymásnak teremtett, nem tudom elképzelni, hogy ne működjön köztük a szex. Mint mindenben, a szexben is azon lesznek, hogy a másiknak örömöt szerezzenek, és nyilván majd abban is alkalmazkodni kell a másikhoz, mint az élet más dolgaiban is. De mi az, hogy nem illenek össze?

A cipő hasonlatot sokaktól hallottam már, és nagyon nem értek vele egyet, már-már felháborít. (A nagymamát nem akarom megbántani, de szomorú, hogy ő is így gondolkozik.)Én feleséget, párt választok, nem cípőt, amit fel kell próbálni, és ha kicsit szűk, visszatenni! Olyan nő (ha jobban tetszik cipő) nekem nem is kéne, akit már 5-10 ember "felpróbált", és visszadobott. A cipő hasonlat csak ürügy arra, hogy nyugodtan szexeljen az ember, akivel akar, elköteleződés nélkül.

2010. szept. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
21%

ismerek olyat,akik kibírták,de megvan az eredmény is,a házasságuk mára egy pokol,legalábbis kívülről így látom.

állandóan veszekednek.mindet azért mert 1 percet nem éltek együtt,a házasság előtt.

nekem ezt egy pap mondta: a cipőt is felpróbálod,mielőtt el v megveszed nem?

2010. szept. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mert nagyon szarul nevelték szegényt gyerek korában.
2010. szept. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hát elvileg van ilyen...de úristen ha létezik akkor komolyan mondom visszatérek a hitemhez:) Számomra az élet legnagyobb csodája lenne. Pillanat alatt beleszeretnék egy ilyen srácba. Még szűz vagyok, de elintézném, hogy boldoggá tegyük egymást rendszeresen és nem is akárhogyan:P Persze ha tényleg tartja magát az elveihez....Hú bár találkoznék a lehetetlennel:)

18/l

2010. szept. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
72%

nekem jó pár ilyen ismim van, keresztények, és hisznek abban h Issten elkészített nekik valakit, akire várnak és a megfelelő keretek közt ajándékozzák oda 1másnak magukat. az én ismerettségi körömben csak a boldog, sikeres házasságot látom. pesze sajna tuti van ellenkezője is, de az nem azért, mert "nem próbálták ki 1mást"...


mellesleg mi is várunk a barátommal házasságig...és nem könnyű, de nem állatok vagyunk hanem emberek és igenis tudunk uralkodni magunkon

2010. szept. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
52%

"ha 2 embert az Úristen egymásnak teremtett, nem tudom elképzelni, hogy ne működjön köztük a szex"

Ez azért van, mert naiv vagy. Én már hallottam ilyen esetről. Gyerekkori szerelem volt, imádták egymást. Kivárták a felnőttkort, összeházasodtak - és AKKOR derült ki, hogy képtelenek egymással szeretkezni. Annyira imádták egymást.

El kellett válniuk, és azóta már mindketten egy-egy szokásos házasságban élnek, ahol szeretik egymást a párjukkal.

2010. szept. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
27%
a vallási fanatizmus a legidiótább dolog a világon...az emberi hülyeség netovábbja... -.-
2010. okt. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!