Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megtegyem vagy ne? Van egy...

Megtegyem vagy ne? Van egy barátom akivel nagyon jól megvagyunk.5 hónapja, hogy együtt vagyunk és nagyon szeretem és ő is szeret engem. Viszont 5 hónap azért már nem olyan kevés idő ezért érthető is, hogy nagyon megkívántuk már egymást.

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2 hónapban elkezdtünk pettingelni. Nem vele pettingeltem először úgyhogy ez igazából nem volt új dolog. Viszont most az utóbbi egy két napban elbeszélgettem vele a szexről. Mondtam neki, hogy én már nagyon kívánom és úgy veszem észre, hogy te is kívánsz. Erre ő azt mondta igen ez így van én is kívánlak és igaz h nagyon szeretném. Egyébként a srác nagyon türelmes és megértő még a kapcsolat elején megbeszéltük ezeket a dolgokat és mondta, hogy ő komolyan gondolja ezt az egészet és tiszteletben tartja, hogy még várni akarok és nem is sürgetett vele eddigsem és mostsem csupán már én is nagyon szeretném vele. Úgy beszéltük meg, hogy valentinapkor megteszük.. de mondta hogy bármikor szóljak ha meggondoltam. Én most nem tudom mit tegyek mert nagyon szeretném vele megtenni. Teljesen megbízom benne, de az a baj h nagyon félek :S Elsősorban attól félek, hogy a gumi nem megbízható hallottam már sok esetet, hogy kiszakad.. a másik úgymond félelmen a fájdalom.. valaki azt mondja csak kicsit fáj valaki azt mondja nagyon. Most mit tegyek mégis?? Előre is köszönöm ha valakii szán rám annyii időt hogy elolvassa és próbál segíteni :)
2011. jan. 18. 21:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A gumi nem szakad ki csak úgy.

3 éve használjuk, és nem lettem terhes, és nem szakadt ki.


A fájdalomról:

Igen, van akinek kicsit, van akinek nagyon fáj.

Egyrészt ezen nem változtatsz akkor, ha vársz vele, később is ez a helyzet.

Másrészt, ha nagyon akarod, sokat pettingeltetek, és kellőképp felizgulsz (netán már elélvezel előtte), akkor kevésbé fáj, mintha görcsösen félnél, és nem lennél felizgatva.


Az, hogy mennyire ítéled meg ugyanazt a fájdalmat kellemetlennek, sokban függ a körülményektől. Ha az okozza, hogy odaadod a szüzességed annak, akire vágysz, és szeretnéd, akkor sokkal kevésbé, ez egy egyszerű lelki folyamat.


Az normális, ha félsz, izgulsz, és vágysz is rá egyszerre. Ebben ez a szép. :D

Egyébként nyugi, még mindig mindenki túlélte. ;)


Nekem pl. egyáltalán nem fájt.

2011. jan. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ :D
2011. jan. 18. 21:19
 3/14 anonim ***** válasza:

ha tényleg igazán akarod, szerintem nyugodtan lefeküdhetsz vele. :) nem kell feltétlenül valentin napig várni, és az óvszertől sem kell félned. még ha ki is szakad, lehet venni esemény utáni tablettát :)

a fájdalom pedig mindenkinél más. lehet hogy neked egyáltalán nem fog. :)

amúgy szűz vagy még?

2011. jan. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Hogy kiszakadjon a gumi, az szerintem nagy baromság... ha csak nem foggal téped! Az inkább esélyes, ha valaki olcsó gumit használ és a dákója is nagyon-nagyon vékony, hogy lecsúszkál... de ez is ritka lehet.


Nos a fájdalom... hát, változó. Voltam lánnyal, akivel még a harmadik alkalomnál is félgőzzel és lassan mehettünk csak, mert még szokatlan és kellemetlen volt neki... ő izgult és félt. De feltételezem, ha te már nagyon kívánod, akkor alapvetően nem félsz tőle.


Másrészt a sok petting rengeteget segít ám a dolgon! Ismerjétek meg egymás testét ilyenkor minél jobban, nyújtsátok az együttléteket több órára, és egy hosszú petting alkalmával majd valószínű észrevétlenül megtörténik a dolog a nagy dörgölőzés közepette! A dátum nekem kicsit fura: elvégre szexelni készülsz és nem rakétakilövésre! Hozzá teszem, ha az ujjaival is szokott kényeztetni belül, és az nem fáj, akkor vajmi kevés esély van arra, hogy a nagyobbik szerszámával fájdalmat okozzon!

2011. jan. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

az ovszer elegge biztonsagos,keves eset van,hogy kiszakad:)

meg a fajdalomrol..

van akinek faj,van akinek nem :)

peldaul nekem egyaltalan nem fajt elso alkalomkor,sot,en csak a nagyon jo erzest ereztem,amikor belemhatolt:) sem verzes,sem fajdalom,csak joerzes(persze,nalam azert volt,mert fizikai eroltetes miatt elveszitettem a szuzhartyamat azelott,anelkul,hogy ezt tudnam..en is feltem a fajdalomtol,s mivel csodalkoztam,mi lett,hogy nem fajt,a baratom szolt,hogy nekem nem vot szuzhartyam:">)

de ez igy jo volt..a lenyeg,hogy ne gorcsolj be,legy nyuodt..:)

s minden jo lesz,majd meglatod:)

s ha igazan akarod,akkor mikor odajutsz,nem fogsz azon gondokodni,hogy megtett vagy sem :) ez magatol jon :)

sok sikert :*

2011. jan. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek :D Jó volt olvasni őket már ettől is megnyugodtam kicsit meg ma még a barátommal is beszéltem róla úgyhogy remélem mostmár minden oké lesz. A második válaszolónak üzenem hogy igen szűz vagyok még.
2011. jan. 19. 15:11
 7/14 anonim ***** válasza:

R.

így van.. valakinek nagyon fáj az első, valakinek nem


Nah most úgy hidd el, hogy én nekem is motoszkált a fejemben a gondolat, hogy mi lesz, ha nagyon fog fájni? Én nem hiába aggódhattam, mivel anyának még a 4. is fájt, a nővérem meg az első alkalom után másnap alig bírt leülni, annyira fájt neki.. nah mondom jó lesz ez így:S

és amikor eljutottunk oda a barátommal(1 hónapja jártunk) olyan szinten nem ez járt a fejembe, és mivel én mondtam neki, h próbáljuk meg, nem is görcsöltem semennyire..

Az aktus után megkérdezte h milyen volt? én meg azt válaszoltam, hogy minden lánynak ilyet kívánok:))

valamennyire nekem is kellemetlen volt kb.az első 10 másodperc, mivel a hüvelyemnek hozzá kell szoknia..

2011. jan. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 SweetVampireGirl válasza:

Figyelj, a fájdalommal kapcsolatban...

Arra koncentrálj mennyire szereted, és hogy mennyire boldog vagy vele... ne pedig arra mennyire fájhat... az sose tesz jót... rá fogsz görcsölni... élvezd ki minden érintését és légy felszabadult... izgulni szabad... de idegeskedni nem... gondolj arra, jobb partnered nem is lehetne-bár sztem te így is úgy is ezt gondolod, ha szereted...

Utána amúgy sem arra fogsz emlékezni mennyire fájt, hanem hogy ennyire csodálatos volt. Hidd el!:)

2011. jan. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 SweetVampireGirl válasza:
Ja igen, óvszer, nem fog kiszakadni... ha csak nem a műkörmöddel akarod felcibálni, vagy ha nem használtok külön sikosítót amibe az alap anyag oldja az óvszer anyagát, amúgy a védekezés formája egyik sem 100% biztos, de az óvszert 97%-ra becsülték, a fogamzásgátlót pedig 95%-ra. Úgy hogy megbízhatsz a modern megoldásokban:)
2011. jan. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!:) már sokkal könnyebb így ezeket olvasva hozzáállni a dolgokhoz meg az is segít, hogy a barátommal is sokat beszélünk erről. És mégegyszer nagyon köszi mindenkinek mident :D sokat segítettetek. :D
2011. jan. 21. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!