Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ugye nem ciki 14 évesen...

Ugye nem ciki 14 évesen szűzne lenni? Sőt. Szerintem normális is.

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 19:44
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
100%
igen teljessen normális.énis is az vagyok. sokan megkérdezik tőlem h le e fekszek velük meg aztis h szűz vagyok. nemállok le velük
2010. okt. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
83%

Beszélgettem ma néhány iskolatársammal,lányokkal.

Elején még tök általános dolgokról volt szó,aztán már csak a szexről...Az egyik lány,velem egy idős azt mondta,hogy már hiánya,mert 2 hete nem szexelt.

Az állam leesett kb.,nagyon meglepődtem...Arról nem beszélve,hogy az egyik csaj pl. már azt várja hogy valami koncerten összeszedjen egy jó pasit és dugjanak...

Elég durva:S


Én még szűz vagyok.Sőt még barátom sem volt és nem is csókolóztam még!Ennek ellenére nem gondolom,hogy le lennék maradva bármiről is.Hacsak arról nem,hogy 16 éves koromra olyan legyek,mint egy kiélt k*rva,de erre nem is vágyom:)

Szerintem mi vagyunk a normálisak és jól csináljuk!

Nem kell elsietni,majd amikor már úgy érezzük,hogy itt az ideje megtörténik:)

15/L

2010. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
100%
én is 18 évesen voltam először fiúval és nem bántam meg, hogy nem adtam oda senkinek aki nem érdemli meg. :)
2010. okt. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt mondja, hogy ciki, az egy sügér. Nagyon jól teszed, és ha javasolhatok valamit, akkor őrizd meg minél tovább.

Tapasztalatból mondom, meg fog érte becsülni az, akit majd nagyon szeretsz, és neki adod.

2010. okt. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
38%

Ne képzeld magadat felsőbbrendűnek másoknál, csakmert te még szűz vagy! Mert nem vagy felsőbbrendű!!! Ezt jobb ha tudomásul veszed! És szokj le arról hogy a belinkelt képen lévő szép szőke lányokról alkoss becsmérlő véleményt anélkül, hjogy ismernéd őt!!! Lehet hogy tízszer normálisabb mint te! Lehet hogy szűz, lehet hogy nem, de semmi jogod őt leminősíteni, minthogy másoknak sincs joguk rólad rosszakat mondani!


Az hogy szűz vagy-e vagy sem a te döntésed, de ne legyél olyan sekélyes ostoba hülye kis tini, mint azok akik eddig itt flegma fikázó módon osztogatták itt az észt!

2010. okt. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
41%

ma 20:33


Nem te vagy csak normális! Az a csaj is normális, aki fiúzik és szexel!!! Hogy miért?.. Azért mert ők már ezen a téren érettebbek nálad, és tudják, hogy a szexualitás és a vágy egy teljesen természetes emberi igény, ami teljesen normális! A kiélt meg nem ugyanazt jelenti mint a megcsömörlött!! Ne keverd, csakmert hallottál valamit a játszótéren!!! Te se lettél kiélt az úszástól, csakmert sokat úsztál már, se mástól amit sokat csináltál! Akkor miért pont ettől mennél tönkre! Ne légy már hülye!


ma 20:50


Ja! Őrizgesd csak, és szenvedj a hiánytól ha majd rádtör! De semmi baj! Mert csak így fogsz kelleni annak a sekélyes idiótának aki majd megbecsül, mert téged még senki nem próbált fel! Nem vagy használt, mint egy autó vagy egy póló! Gratulálok! Ennyibe néznek manapság egy emberi lényt! Ez a lányok értéke! Hogy mennyire használtak vagy újak! Szánalmas ez a hozzáállás! Ha majd egyszer sz@rba se fognak nézni a fiúk, akkor tudd, hogy te választottad és te bátorítottad őket hogy tárgyként kezeljenek, és sem,mibe vegyék az önálló emberi mivoltodat, ami több tiszteletet érdemelne, minthogy azt nézze valaki, hogy már valaki kilyukasztott-e vagy sem! Ennyi!.... Ennyiből állnál csak?!

Ha szűz vagy értékes vagy, de ha nem akkor értéktelen?! Ennyire tartod magad?! Akár szűz vagy akár nem, akármennyit is dugtál már, ugyanaz az értékes ember vagy, minden előítéletes fújoló agresszív véleménye ellenére is, beleértve a tiedet is!!!!

2010. okt. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

21:54-es

Én 20:49es vagyok, gondolom nekem szólt az amit a 20:50-esnek írtál véletlenül.

Nos én egy szóval nem írtam,h őrizgettem eygszerűen nem találtam olyan embert, akivel azt éreztem,h lenne értelme párkapcsolatot kiépíteni. EZZEL MÉGIS MI A BAj?

Egyébként is nem ítélem el az olyanokat akik elvesztik,ha szerelemből teszik és nem minden hétvégén d****** magukat valamelyik diszkóban.

A szeretkezés szerintem a párkapcsolat nagyon fontos része, ami nélkül nem egész, nem jól működő (egy idő után,nem az elejétől) egy párkapcsolat. Ha valaki azért volt már több pasival is,mert több párkapcsolata volt megértem,de az egy éjszakások tömdelekét elítélem. Ez az én meglátásom. Mindenkinek joga úgy élni ahogy akar,de attól függetlenül mindenki leszólja a másikat anélkül,h megprobálná megérteni, te sem olvastad el konkrétan amiket én írtam, szóval erről ennyit.

2010. okt. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
én megdugnálak :D
2010. okt. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
33%
vicces h a 15évesek itt osztogatják az észt, hogy ők még szüzek és ők az istenek. Ha nem volt pasid valószinűleg azért mert csunya vagy, és mert nem volt pasid alkalmad se volt a szexre. Akarnád, de nem jön össze és mikor alkalmad van vagánykodsz hogy te még ártatlan vagy :DDDD lehet oltani de az igyvan.
2010. okt. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
79%

20:33-as vagyok:


21:54-esnek:

Ne haragudj,de hol normális az,hogy egy lány 16 évesen túl van az első szexen.Jó oké,ez nem gáz ha egy normális párkapcsolatban történik meg.De ez a lány konkrétan elmesélte,hogy bulizni volt 13 évesen és a buli után a lépcsőházban történt meg az aktus egy pasival akivel nem is jártak.Azóta pedig már 4 fiúval lefeküdt.Ne haragudj,de 16 évesen 5 pasival lefeküdni?Kicsit sok.Úgyhogy joggal mondhatom,hogy ha így folytatja egy kiélt r*banc lesz...

Te is csak osztod itt az észt,de nem látsz a dolgok mögé.Nem aazt mondom,hogy az a normális akinek 15 évesen még nem volt pasija.De az sem normális aki 16 évesen már 5pasival lefeküdt...


18:18:

Nem tudom nekem szántad-e a válaszodat...de azért hagy reagáljak rá.

Jobban tennél ha nem ítélkeznél mások felett,mert nincs rá okod.Miért gondolod azt,hogy akinek 15 évesen még nem volt pasija az csúnya?Ez egy orbitális nagy baromság.És direkt nem magammal példálózom.A legjobb barátnőmnek sem volt még barátja,pedig nagyon szép lány.Gyönyörű barna szemei vannak,hosszú,barna haja,vékony,de nőies.Szóval tényleg szép lány nagyon sokan mondják is neki.És még nem volt pasija.Szóval ez hülyeség.

Szerintem én sem vagyok csúnya.És mielőtt azt hiszed nem,nem vagyok egoista.Csak reálisan látom a dolgokat.Több oka lehet annak,hogy valakinek 15 évesen még nem volt pasija.Pl. nem talált olyata,akivel szívesen együtt lenne.

Velem is akartak már járni páran,de egyrészt cigánnyal nem fogok járni,másrészt pedig olyan sem kell aki állandóan követ,nyomul,értetlenkedik stb.


15/L

2010. okt. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!