Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ugye nem ciki 14 évesen...

Ugye nem ciki 14 évesen szűzne lenni? Sőt. Szerintem normális is.

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 19:44
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

én megdugnálak :D


:DDD te midnetn ami él és mozog :D

2010. okt. 6. 20:27
 22/28 A kérdező kommentje:
mindent.
2010. okt. 6. 20:27
 23/28 anonim ***** válasza:
75%

Abszolúte nem ciki szerintem.

A helyzet az, hogy inkább legyél 18 évesen szűz mint 14 évesen ingyenk***a mindent jöttmentnek aki fizet egy italt.


18/F

2010. okt. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
63%
Miért lenne ciki? Az én Párom 29 éves volt, mikor velem lett Férfi. Bár lehet, hogy kihagyott pár dolgot, hogy csak ilyen "későn" , de most nem győzzük bepótolni. :) Mindenesetre engem jó érzéssel tölt el, ha visszaemlékszem az első szeretkezésünkre. Én lehettem a " tanárnénije" . :)
2010. okt. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:

Persze, hogy normális :) Ha fiú vagy, ha lány, mindegy, mindkét esetben helyénvaló :D


20/L

2010. okt. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
100%

jézzusooom!!14 évesen még szűz vagy??hát k**va gyorsan feküdj le vmi jött-menttel...


dehogy ciki...én 17 vgaoyk és még szűz...

2010. okt. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
:D
2010. okt. 9. 19:31
 28/28 anonim ***** válasza:
48%

10-05 22:35


Nem címeztem férre! Nem neked szólt ha nem te vagy a 20:50-es!

Mellesleg az egyéjszakások tömkelege is csak egy szokás és magánügy! Mi van akkor ha valaki nem szerelemből teszi?! Semmi! Miért kéne szerelemből szexelni és nem vágyból?! Van akinél a szerelem fél év alatt jön, a vágy meg aznap este!


10-06 19:07


Miért gondolod hogy van jogod abnormálisnak nyivánítani azt ha egy 16 éves lány a szex kedvéért fekszik le valakivel, amikor törvény szerint ezt már 14 évesen is megtehette volna?!! Egy 16 éves csaj már majdnem felnőtt és simán be kerülhet egy férfimagazinba is. Régen 16 évesen férjhez mentek a lányok. Csak azért mondod ezt mert nem szimpatikusak a számok?!


1. te osztod az észt mivel: 2. Nincs olyan hogy kiélt ribanc!!! Senki nem lesz kiélt a sok szextől!!! Ez egy sztereotíp f@szság amit te csak hangoztatsz de sosem gondolkodtál el rajta ,különben rájöttél volna hogy ilyen nem létezik!!!


Amúgyis mennyi tapasztalatod van hogy megmondd hogy hány partner a sok?! Te is azokhoz tartozol akik a nőket használtság alapján ítéled meg, és az 5 neked már sok. Ehhez többet nem fűznék hozzá! Inkább erőltess magadra némi alázatot és gondolkodj el ezen indulatok nélkül!


Eléggé szomorú hogy 15 éves létedre már belédverték ezt a rasszista hozzáállást, hogy cigánnyal nem!


10-06 23:03


Hogy te mekkora bunkó vagy! Neked csak szűzlányok és k...k léteznek?! Te se tiszteled a női nem egyenjogúságát!


10-08 12:27


Hidd el hogy a párod nagyon bánja!!! :D

2010. okt. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!