Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Volt már olyan lány, aki...

Volt már olyan lány, aki egyéjszakás kapcsolatban veszítette el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Nem volt alkohol hatása alatt, csak önszántából. Tudta, hogy nem lehet több egy éjszakánál, mégis annyira kívánta vagy szerette férfit, hogy odaadta neki a szüzességét.
2010. dec. 25. 14:57
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kéne bunkóznod normálisan írta le a válaszát..Mondjuk igaz nem normális 13 évesen szexelni na mindegy.

Hány éves vagy és a férfi hány éves? Ha túl sok a korkülönbség szerintem ne tedd meg. Meg ugye ott van az, hogy ha lefekszel vele, lehetséges, hogy utánna beleszeretsz ..és hát tudod egy házas férfiba beleszeretni nem a legegyszerűbb dolog..

2010. dec. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
házas emberrel én elvből nem feküdnék le. még egyéjszakásra sem. nekem egy olyan srác húzta az agyam akinek menyasszonya volt több éve, nagggyon jó pasi volt meg vonzott nagyon, de inkább nem.
2010. dec. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:
nem tudom minek támadsz rám válaszoltam a kérdésedre. 13 évesen tudom korai volt de nem szentségtörés. egyébként sajnos én is elkövettemmár szentségtörést csak akkor még nem fogtam fel a dolgokat nem is voltam tudatában miket teszek. most hogy házas vagyok értem igazán a házasság lényegét a jóban-rosszban sbt. Tényleg ne feküdj le házassal bár nem tudom vallásos vagy e de a szentségtörés nagy bün. annyi jóképü pasi van a világon aki facér. és az elsö alkalom után (Is) fontos a gyengédség meg hogy ugy emlékezz romantikus stb, én már nem tenném egy éjszakásban.Jön majd egy fiu akivel romantikusan elveszithetnéd. Mint a növérem ő egy kastélyban vesztette el 4 éves kapcsiban
2010. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

ne haragudj, hogy rádtámadtam, csak kicsit meglepett, h ennyi idősen is szexeltél, a mai világban még mindig nem értem magamat, h miért lepődök meg ezen. ugyanis én 13 évesen még javában gyerek voltam, éppencsak akkor kezdtem pubertálni, de hát úgy látszik, csak én vagyok maradi.

én 18 vagyok, ő 33, és igazából nincs is semmi köztünk, csak nagyon vonzódom hozzá, és már eljátszottam a gondolattal, h milyen lehet neki adni a szüzességem. de úgyse tenném meg, fantáziálni viszont nagyon jó róla. annyira vonzó, hogy az hihetetlen számomra is. ezért jó eljátszani a gondolattal. amúgy meg nem hiszem, hogy úgy neki tudnám adni a szüzességem, nekem több kell az első alkalomnál, amúgy is stresszes vagyok, és nem hiszem, hogy olyan türelmes lenne velem, hogy egy szűz lányt tanítgatna. szóval ez a kérdés csak emiatt volt, mert kiváncsi voltam, mások belementek-e egy ilyen egyéjszakás kapcsolatba, amikor még szűz volt.

2010. dec. 26. 17:55
 15/32 anonim válasza:
0%

Én is egyéjszakásban. 14 évesen. Nem vagyok rá büszke, de ezzel kell már együttélnem:) Viszont ha a srácon múlik akkor lett volna belőle kapcsi:D még 2 hétig tepert utánam. Sőt mikor rá 2 évre megint összefutottunk akkor is össze akart velem jönni.

Viszont ha házas és ő mondta h csak 1 éjszakára kellenél, akkor neked kell eldöntened h megér e neked ennyit. Tudsz e utána tükörbe nézni, vagy ha netalán összefutsz velük mikor a nejével van. Én sose voltam 3. így nem is tudom h milyen érzés lenne. Ha szerelmes vagy belé tedd meg. Ha csak kívánod inkább ne. Szerintem. Lehet lehurrogni h házasságtörésre biztatom:D

2010. dec. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne nős pasival. Egy nős pasi mindig jóban van a feleségével, amíg az főz és mos rá. Te meg megbánnád. Gondolj bele abba is, hogy mi lenne, ha te lennél 30 körül és neked lenne egy férjed, aki egyszercsak megcsal egy 18 éves, szűz lánykával. Hát, nem repdesnél az örömtől. Azt a feltételezést meg felejtsd el, hogy a neje úgysem tudja meg. Ha nem tudja meg, akkor megérzi. Egy illatról, egy hajszálról, viselkedésről. Senki más nem ismer úgy egy férfit, mint a saját asszonya. És ha történetesen véletlenül egy anyaoroszlán, megkeres téged és megtép.

Fantáziálni meg vonzódni lehet, de rengeteg olyan hozzád illő srác van, aki iránt érezhetsz még ennél nagyobb vonzalmat is. Az első alkalom, az nagyon nem mindegy. De tényleg.

2010. dec. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
46%

Én hasonló helyzetben voltam mint a kérdező, hasonló gondolatokkal, csak én nem tudtam megállni. A pasit nem zavarta a szüzességem, figyelmes volt már a korából adódóan is, nem bántam meg, futó viszony lett belőle. Sokat tanultam belőle és ezt nem csak a szexre értem.


Nem szerettem bele, csak iszonyatos vonzódás volt mindkét részről. Meg hát ő nem akart válni, ezt nem is képzeltem.


Ennek ellenére szerintem undorító dolog a megcsalás, én nem tudnám ezt megtenni a párommal és nem szívesen lennék 3. mégegyszer.

2010. dec. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Nem volt pontos a fogalmazásom: nem "nem szívesen lennék 3.", hanem egyáltalán nem lennék 3. mégegyszer.
2010. dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
JA, h szopadék ribi lennék, akkor igen
2010. dec. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 Cleptomaniac ***** válasza:
100%

Jelentkezem.


Anno régen szerelmes voltam egy pasiba, akinek tetszett, hogy odavagyok érte, de ennyi. Aztán egyszer nagyon összevesztünk, annyira megalázott, ahogy még soha senki. Másnap volt egy buli, ahol kötelező volt a megjelenésem. A többiek ittak, én csak az elején egy felest. Jópár óra múlva előkerült egy srác, akit már régóta ismertem, és szép lassan egymásba gabalyodtunk. Arra a vigaszra és azokra az érintésekre volt szükségem, amit Ő adott. Nem azért feküdtem le Vele, mert annyira kellett a szex, hanem mert újra embernek éreztem magam.


Ezután még 2 alkalom volt, amikor összejöttünk így, és nem bántam meg.

2010. dec. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!