Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Volt már olyan lány, aki...

Volt már olyan lány, aki egyéjszakás kapcsolatban veszítette el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Nem volt alkohol hatása alatt, csak önszántából. Tudta, hogy nem lehet több egy éjszakánál, mégis annyira kívánta vagy szerette férfit, hogy odaadta neki a szüzességét.
2010. dec. 25. 14:57
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
46%

Ennyi eszed van, vígasztalásra vágysz, és megdugatod magad....

Gratulálok! Remélem otthon elmesélted.

2010. dec. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Igazából én úgy vesztettem el nyárin,hogy 8 hónapig hazudtam neten egy srácnak,lebuktam,megbeszéltük,másnap nálam aludt és következő reggel.És hogy megbántam-e? Igen,nagyon.Mert tudtam,hogy nem leszünk mi együtt sose és akkor nem szerettem.Most halálosan belezúgtam,megőrülök a féltékenységtől,neki adtam a szüzességem,de még életem első csókját is..úgy tudja,hogy volt barátom,sőt,úgy tudja,hogy orálisan is kényeztettem valakit,pedig nem,teljesen ő volt az első ember az életemben.és szeretem.. :( Szörnyű érzés,ne tedd meg semmikép se.Belezúgsz és ,megőrülsz az érzésektől.

18L,ja és a srác 28 éves,barátok vagyunk,néha összejárunk ezt-azt csinálni,mindent megbeszélünk,legutoljára elmesélte,hogy bejön neki egy csaj és ráírt FB-n és reméli,hogy összejönnek vele a dolgok.Képzelheted mennyire szarul esik ezt hallgatni,mindezt dec. 24-én. Nem tudja,hogy még szeretem. :(

2010. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 Cleptomaniac ***** válasza:
100%

"Ennyi eszed van, vígasztalásra vágysz, és megdugatod magad....

Gratulálok! Remélem otthon elmesélted."


1. Bocs, de nem mindenkinek jön be az élet minden percben.

2. Igaz, nem kértem véleményt, de mivel megosztottam itt, számítottam hasonló megjegyzésekre :) Tudod, mit? Megemelem előtted a kalapom, mert Te olyan tökéletes vagy, hogy soha nem követsz el hibát. Gratulálok, nekem ez nem megy, én emberből vagyok.

3. Otthon? Minek mondtam volna el? Nem 14 vagy 16 voltam, tisztában voltam a védekezéssel, a lelki problémáimhoz és azok megoldásához pedig senkinek semmi köze a családomban.

2010. dec. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Cleptomaniac, szerintem ezt nem rád értette, hanem rám. van egy olyan érzésem, hogy csak a kérdést olvasta el az illető, a többi hozzászólást nem, meg amit utána írtam, és abból vonja le az ítéletet.
2010. dec. 27. 22:55
 25/32 anonim ***** válasza:
28%

1. Bocs, de nem mindenkinek jön be az élet minden percben.

-bejön, vagy nem jön be, nem dugatom meg magam


2. Igaz, nem kértem véleményt, de mivel megosztottam itt, számítottam hasonló megjegyzésekre :) Tudod, mit? Megemelem előtted a kalapom, mert Te olyan tökéletes vagy, hogy soha nem követsz el hibát. Gratulálok, nekem ez nem megy, én emberből vagyok.

-Én is emberből vagyok, ráadásul nőből, de nem engedek bárkit rövid ismerettség után magamba. EZÉRT VANNAK RÓLUNK OLYAN VÉLEMÉNNYEL A FÉRFIAK!!!


3. Otthon? Minek mondtam volna el? Nem 14 vagy 16 voltam, tisztában voltam a védekezéssel, a lelki problémáimhoz és azok megoldásához pedig senkinek semmi köze a családomban.

-Nem azért kellett volna elmondanod, hanem hogy "büszkék" legyenek rád, tudják milyen lányuk van. Ezt fogod továbbadni a gyermekeidnek is?

2010. dec. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 Cleptomaniac ***** válasza:
69%

1. Nézd, nincs kedvem leállni vitatkozni. Elismertem, hogy hibáztam, még kövezzem is meg magam egy fapi#na miatt? Nem vagyok ri&anc, mert mint írtam, TÖBB ÉVE ismertem a srácot, nem több órája.

2. Aztán: elmúltam 20 éves, amikor történt a dolog, mert a kis agyamat előzőleg ÉVEKIG egy marhára pazaroltam. És ba#szd meg, arra meg aztán főleg büszke vagyok, hogy 28 évesen mégsem tettem szét annyi pasinak a lábam, mert egy kezemen az öt ujjam sok ahhoz, hogy meg tudjam számolni, hány pasi járt bennem, mert évekig tartó szerelmeim voltak. Tegyél már fel egy erre irányuló kérdést itt, aztán nézd a statisztikát, kérlek.

3. És mit mondok a gyerekeimnek? Őszintén elmondom Nekik a hibáimat, hogy tanuljanak, nem kiselőadást tartok majd a csúnya fullánkos/dorongos méhecskéről, aki beporozza a virágocskájukat.


Kedves Kérdező! Mint kiderült, jól gondoltam, én kapom a szentbeszédet. :) Tedd, amit szeretnél. :) Egy idősebb pasi tapasztaltabb, jobban ismeri a tested, az érzékeny pontjaid, nagyobb az önuralma, valószínűleg nem fog egyből az ágyra teperni, aztán durr bele. Ha van családja, nálam az kizáró ok, a hűtlenség mindenkinek fájdalmat okoz.

A legnagyobb gond mégis a szerelem hiánya lehet, szerelemmel... teljesebb. Te döntöd el, hogy teszed emlékezetessé ezt a felejthetetlen élményt.

2010. dec. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudom megmondani, hogy már nem vagyok-e szerelmes. De attól félek, hogyha megtörténne a dolog, akkor biztosan beleszeretnék. Amúgy meg ez mind csak elméletben történik most, ugyanis fogalmam sincs, hogy ő mit érez irántam, mit gondol rólam. Csak enyhe sejtésem van, hogy esetleg tetszem neki, ezt néhány pillantásból vontam le. De ha akar is valamit, kétlem, hogy egy éjszakánál többet, ebben majdnem bizonyos vagyok.

Egyébként meg ne törődj a lehurrogóval, én teljesen megértelek. Egyébként meg gyenge pillanatai mindenkinek lehetnek, mikor maga alatt van, ezért senkit nem kell elítélni.

2010. dec. 27. 23:45
 28/32 anonim ***** válasza:
Naná te
2010. dec. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 emlya ***** válasza:
Én 21 éve vagyok é voltam Egyiptomban szeptemberben és megimerkedtem egy arab fiúval, aki nagyon helyes volt, és már a találkozásunk is mesébe illő volt, hiszen úgy ismertem meg, hogy az utcán egy idősebb pasi erőszakokodott velem, ölelgetet, meg meg akart csókolni és akkor jött ő és kézen fogott és elvitt onnan, és leosztotta a másik pasit.
2010. dec. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 emlya ***** válasza:
A lényeg, hogy egy hétig jártunk ott, de én nem tudtam neki odaadni a szűzességemet, mert tudtam, hogy ha haza jövök ugyem tudjuk folytatni, csak távkapcsolatban, ami volt i 2 é fél hónapig, de nem ez a lényeg. Még most is szeretem, de nem bántam meg. Ja és még most is szűz vagyok és nem szégellem!!!!Sőt...
2010. dec. 29. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!