Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményetek? Mit tegyek?...

Mi a véleményetek? Mit tegyek? Hogy hozzam rendbe?

Figyelt kérdés
14 éves lány vok, lefeküdtem ( életemben elôször) egy sráccal, aki nálam 5 évvel idôsebb. A barátnôim azt mondták, hogy csak ki akar használni, de nem törôdtem velük. Azóta a srác ( bár nem szakítottunk) jóformán csak kefélni akar, nem csinálunk együtt semmi mást. Szóvátettem neki a dolgot, de azt mondta, hogy nem is igaz.
2010. dec. 26. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Már ba.szhatod :DDD Igen, kihasznál! Ha neked nem jött volna le
2010. dec. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

?? Mit hogy hozz rendbe???

Varrasd vissza a szűzhártyád, és töröltesd a barátnőid memóriáját.


Hülye kérdés, nem lehet helyrehozni. Ennyi volt.

Olyannak adtad oda a szüzességed, akinek csak egy luk vagy a sok közül.

Gondolom, ha fiúnak nem is kellett sokáig pedáloznia érted, és előtte se sok mindent csináltatok egyedül, tényleg úgy látja, hogy másra nem vagy jó.

Mások is szexelnek, de ettől még jól érzik magukat egymással felöltözve is.

2010. dec. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Meny el vele valahová próbáld ki hogy hogy viselkedik veled amikor nem 4 fal között vagytok.
2010. dec. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is így jártam.

Pedig mi elég sok mindent csináltunk előtte,meg nem adtam oda túl könnyen magam.

Én úgy érzem,hogy azt gondolja,eddig pedálozott,mostmár megkapott és nem kell semmit sem csinálni.Hát...amint látom nem csak én érzem ezt sértőnek.Én azt gondoltam ki,hogy mivel egyiknap itt alszik nálam,elmegyünk egy koncertre,főzünk együtt valamit,elmegyünk este sétálni.Szóval bármi olyan dolog amivel egy kicsit sem utalok a szexre.Aztán majd meglátjuk.

Szóval én azt mondom,nem biztos,hogy csak kihasznál,de lehet úgy érzi,hogy megkapott,és mostmár nem kell 'udvarolnia' meg stb.:/

2010. dec. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kihasznál téged a srác, ez egyértelmű!
2010. dec. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Talán ebből tanultál, de szomorú, hogy ennyi idősen már ezt kell mondani neked! Kis csitri!
2010. dec. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Képzeljétek! Dobott. Egyszerûen kirúgott!
2011. jan. 7. 22:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt már nem hozod rendbe! Egy lettél a sok ribi közül. Ezért kell meggondolni... -.-
2011. márc. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14 évesen korai volt.Sajnos így jártál.Máskor gondolod át mielőtt lefekszel valakivel.
2011. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

:(Sajnálom a történteket...

Ezek után gondold meg kivel jössz össze

2011. márc. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!