Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltoltam. Hogy hozzam rendbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltoltam. Hogy hozzam rendbe?

Figyelt kérdés

Volt egy nálam 2 évvel idősebb barátom, István. Az ő öccse Botond a legjobb barátom.Volt még egy Feri nevű barátom aki utálja Botondot, és Feri barátnőjével Szandival is jóban voltam.

Istvánnal már 8 hónapja voltunk együtt, és már szeretkeztünk is. De mikor lefeküdtünk rá 1 hónapra dobott is.

Engem ez nagyon megviselt, mert olyan tökéletesnek látszott minden!

Hát furcsán jött ki, mert Botondnak sírtam el minden bánatom. 1 hétig csak vele lógtam, ott aludtam náluk mindent együtt csináltuk. amúgy már 6 éveskorom óta a lefjobb haverom, így ez lehet normális is.

Sokat beszélgettünk, tök jól kezelte a dolgot, hogy véglis a bátyja barátnője voltam, és a bátyja tette ezt velem!

Valahogy nagyon belebonyolodtam és vele is összefeküdtem.

Egy hét alatt rájöttem, hogy nem is a bátyja hanem ő volt az igazi de most nem áll velem szóba, már jó ideje. Úgydöntöttem várok hagy gondolkozzon, neki is lekellet nyugodnia, de már vagy 2 hónapja nem beszélünk!

Feri is megharagudott rám, mert " hagytam egy ilyen bunkónak, hogy medugjon"

.Ezt barátnőjének Szandinak is elmondta és ő most azt terjeszti rólam, milyen nagy ribanc vagyok!

Ami szerintem nem igaz! István volt az első barátom! Vele smároltam elsőnek és a szüzességem is vele vesztettem el! István volt az első és ha így haladunk az utolsó is, mert a pletyka miatt mindenki utál már!

De nekem már mindegy csak Botond legyen újra a régi! Az se baj ha ő nem szeret belém, csak kapjam vissza az őszinte, mosolygós barátomat!

L/18


2011. febr. 22. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy... (kategória)
2011. febr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én Pisti vagyok, szia!
2011. febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát mondd el neki ezt, hogy nem vetted észre, hogy ő kell neked, és szereted:)
2011. febr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de miért nem beszél veled a Botond?
2011. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
próbáltom neki elmondani hidd el... de szóba se áll velem. és ezért azt se tudom miért nem beszél velem a botond :S neharagudjatok a nevek miatt de úgy gondoltam így egyszerűbb lesz elmagyarázni, így is olyan hosszú lett...
2011. febr. 22. 15:58
 6/7 anonim ***** válasza:
hmm..de Botond szeret téged? egyébként tényleg nincs más választásod,mint hogy tisztázod vele ezt.csak van oka h nem beszél veled..és ha te is fontos vagy neki,akkor meg kell beszélnetek!
2011. febr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eltoltad?Akkor told vissza...
2011. febr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!