Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap, a barátom kicsit részegen jött el hozzám, és rosszul esett, hogyan tudnám "rendbe rakni"hogy ilyen többet ne forduljon elö?

Figyelt kérdés

a hülye haverja leitatta..na már most szerintem az nem leitatás ha ö issza meg saját felelösséggel.

Mérges vagyok rá, mer megbántott azzal, hogy öt nem érdekli h ezek után én nem akarom látni vagy h nekem ez hogy esett.

Nem veszekedtünk, rá hagytam, gondoltam ugyis lelkiismert furdalása lesz..

Ma persze rám sem mer nézni ugy szégyenli magát.

Nem haragszok rá, csak elkönyveltem magamban ezt a dolgot, de ugy érzem, hogy még vmit kéne tennem, h felfogja, ez nem divat. Sose csinált, ilyet csak tegnap vmi összejövetelen volt, és azt mondta nem akart megbántani azzal (ha már megigérte, h jon) h felhiv és közli h ezért nem jön.

tudtuk adni tanácsot, veletek elöfordult már ilyen?


2011. máj. 2. 11:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

Igen, rendszeresen előfordul. Van, hogy a párom megy el bulizni és részegen jön haza, van hogy én, van hogy mindketten. Nem értem a problémádat. Ivott, hazament, aludt. Te megvártad, nem veszekedtetek, aludtál. Hol a gond?


Tehát a tanácsom az, hogy ne légy ilyen, mert bizony el fognak hagyni.

2011. máj. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, szerintem egy kicsit túlreagálod...

Ha ennyire zavar, mondj neki annyit, hogy "Légy szíves, többet ne gyere el hozzám részegen!"

De nem hiszem, hogy ez akkora gond lenne. Főleg, hogy nem szokott rendszeresen előfordulni.

2011. máj. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne fogd fel olyan tragikusan. Mond meg neki, hogy ez téged nagyon zavar, nagyon bánt és, hogy többé ne csinálja. Kicsit duzzoghatsz, de azért ne vidd túlzásba. Előfordul ilyen "baleset".
2011. máj. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

nem, nem élünk együtt:) és ezért nekem kellemetlen volt, pl szüleim elött, hogy igy jött el:S, és aza bánto amit mondott, hogy "őt nem érdekli, hogy én mit gondolok"..meg hogy az sem érdekli ha ezek után én nem akarom látni..

Ilyenekt adott elő, holott nem is mondtam soha ilyeneket neki.

Persze ma már 100Xbocsánatot kért, de na részegen se mondjon ilyet nekem mert baromira rosszul esett

2011. máj. 2. 11:47
 5/12 anonim ***** válasza:
megmondod neki h soha többé nem akarod részegen látni (vagy valami ilyesmi). h ha szeret akk be fogja tartani ;)
2011. máj. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

hát. 3 honapja se járunk..még szép h nem rendszeresen csinálja.

nem érzem, hogy tul reagálnám, söt még visszafogott vagyok. Mint mondtam az volt a kellemetlen ahogy viselkedett.

2011. máj. 2. 11:51
 7/12 A kérdező kommentje:

hát ha én is részeg vagyok, mer bulizunk akkor ez a kijelentés merész:D

tudom, hogy szeret. Nem lenne akkor lelkiismeret furdalása ha nem:) Gondolom..

2011. máj. 2. 11:53
 8/12 anonim ***** válasza:

Az első vagyok. Ez így már mindjárt más. A szüleid helyében egy részeg gyereket be nem engedtem volna a lakásba. Az meg hogy ekkora arca van, hogy részegen egy idegen házba megy hőzöngeni, minősíthetetlen.


Én részegen még a saját szüleimhez sem mertem hazamenni régen, nem hogy idegenekhez.

2011. máj. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
és ezek után mit tegyek vele?
2011. máj. 2. 12:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Itasd le:)
2011. máj. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!