Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az első elég rossz volt....

Az első elég rossz volt. Ezért félek a másodiktól. Van rá okom?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap feküdtem le a barátommal először.ő 20 én 18.Figyelmes volt (nem siettünk,volt előjáték,petting), lassan csinálta de nagyon fájt.Abba is hagytuk elég hamar...Legszívesebben sírtam volna annyira fájt.de nem értem miért.Nagyon kívánom őt,szeretem is sokat pettingeltünk...Legközelebb is rossz lesz???

Az egyik ismerősöm azt mondta 1-2 mély lökéssel túl lennék a nehezén,és utána nem fájna annyira...


2009. nov. 15. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
a lényeg a fokozatosság. lehet h nemlesz jó még a 2., de egyre jobb lesz időről időre. ezen átkell esni azoknak akiknek kimaradt az ujjazás a szex előtt.
2009. nov. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pont emiatt a félelemtől fog fájni a második!!!

Túlságosan aggódsz!!!

Ha félsz, hogy újra fájni fog, akkor soha többet nem fogsz lefeküdni senkivel???

Kérd meg a barátodat, hogy előbb az ujját, majd két ujját dugja be, és amikor már ellazultál teljesen, akkor dugja csak be a brét!!!

2009. nov. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Teszto válasza:
a lényeg h lazulj el,amikor már megindult rendesen a váladéképzödés és 2-3 uja is benned volt ugy h elvezted utána mehet élesben.
2009. nov. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne remélj túl sokat: akár az első 5-6 alkalom is fájhat valamennyire.
2009. nov. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
én is nemrég vesztettem el. Nekem is fájt az első nagyon, sírtam is.. Nem akarlak elkeseríteni de a második sem sokkal jobb, de egyre jobb lesz ne aggódj!
2009. nov. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Az egyik ismerősöm azt mondta 1-2 mély lökéssel túl lennék a nehezén, és utána nem fájna annyira..." Szerintem ez nem jó módszer. Ha a szűzhártyáőd már átszakadt, akkor a mély lökésekkel több kárt okozna a barátod, mint hasznot. Elérné vele, hogy félj a szextől tudatosan és/vagy tudat alatt. (Utóbbi rosszabb, mert nem tudod irányítani.)


Azt javaslom, hogy a barátod fogja vissza magát. Amikor beteszi neked, az történjen a te sebességedben. Mindig jelezz vissza neki SZÓBAN, hogy mit tegyen: jöhet, álljon le, vissza, megint jöhet stb. ha már bent van, akkor nagyon lassan, nagyon óvatosan kezdjen mozogni benned. Hosszú percekig csak tapogatózzon, te pedig ekkor is jelezz vissza, hogy milyen érzés. Ha jól csinálja, akkor enyhül a szorításod, ő meg majd könnyebben csúszik benned.

2009. nov. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A legjobb az lenne, ha Te lennél felül, és úgy irányítanád a dolgot, ahogyan neked a legjobb...

Ha durvul a pasi, könnyebben meg tudod szakítani az aktust, mintha alul lennél és maga alá gyűrne...

2009. nov. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
az elso nekem is rossz volt es a masodik se volt sokkal jobb,de utanna a tobbi mar egyre jobb lesz ne aggodj.
2009. nov. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az első néhány alkalom tényleg kellemetlen,nekem fél év kellett hogy ellazuljak és tudjam élvezni.bár én elég szégyellős is vagyok,de mostmár rájöttem hogy felesleges.
2009. nov. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!