Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, lányok segítség! Megakar...

Fiúk, lányok segítség! Megakarok változni! Trendi, csinos, irigylésreméltó csaj akarok lenni. Eddig én irigyeltem másokat. Mit tegyek ennek érdekében? Hogyan legyek ilyen csaj? Hogyan legyek egy bombázó?

Figyelt kérdés
Honnan vásároljak? Milyen darabokat. Teljesen átlagos vagyok, 16 éves. Milyen a menő smink? Ruhaszett? Ékszer? Köröm? Nektek mi jön be? Mi a jó, a menő? Hogy beszéljek, viselkedjek? Kort is és nemet is írjatok!
2009. dec. 14. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Légy önmagad, és hozd ki magadból a legtöbbet. Ügyelj arra, hogy ápolt légy, jól álljon a frizurád, és hozzád illő ruhákat hordj. A fiúk többsége (én is) a természetességet szereti, és nem azt, ha egy lány szerepet játszik, másokra akar hasonlítani.
2009. dec. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Alap a viselkedés.

Kihúzott hát, fel a fejjel, felsőbbrendű tekintet....


A legsikkesebb barátnőim nem minit hordanak, hanem szűk nadrágot, és basic felsőket, laza kardigánt, óriás táskát, napszemcsit....tehát nem a ruha teszi...


Én is akkor érzem magam jó nőnek, amikor nem erőlködöm a külsőmmel, szűk farmer, magassarkú, sima felső vagy pulcsi van rajtam trendi kézitáska és az elmaradhatatlan nagy napszemcsi :) Alapsmink és jól megcsinált frizura :)))

Én special szeretem a Zara rucikat illetve azt a stílust... amúgy a menő csajok szinte mind Zarat hordanak, ezt megfigyeltem a környezetemben :))

2009. dec. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem is légy önmagad, a ruhatárat lehet színesíteni.

Csőnaci, tűsarkú, és egy remek felső. Natúr smink. Azt hangsúlyozd, ami szép pl:ha a szád, akkor azon picit erősebb smink legyen.

Használj vastag öveket, tűsarkút, szoknyákat, és a frizura mindig jól álljon. Hidd el lehet, ha épp tesióra, akkor egy szupi kis csurka, abból is van dögös.

2009. dec. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Még valami:

A legmenőbb az, ha jól nézel ki, de okos is vagy. Attól vonzóbb dolog nem kell.

2009. dec. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15 éves vagyok, és féléve kb. még laza farmer, tornacsuka, meg egy laza felső.. ki voltam akadva, mert senki nem figyelt rám.. ma már, tűsarkú..jelen esetben mivel hideg van gyűrött szárú lapos csizma, vagy magassarkú csizma, csőnaci, elegáns, kényelmes pulcsi... :) ennyi :D egy kis smink, nem sok.. mert a műcsajok nem jönnek be senkinek... a hajad legyen egyszerű, nem kell túl variálni :)
2009. dec. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
rakd ki a melleidet, szedd ki a szemöldököd, és rajzold be, de magasabbra az eredeti helyénél, hordj platform szandált, és mindenki félni fog tőled :D :D :D
2009. dec. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, szívesen segítek. Írj privit, meg küldj képet.:)
2009. dec. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14%
Eloszor is:..en eleg jol oltozom sokan dicsernek..mindig csonacikat vegyel ami jol rafeszul a popodra:>..es ha lehet vegyel alul egy feher helenkat es raja egy sotet szinu bolerot..es ha lehet mindig hasznald a hajad elegansan..ugy ahogy atobbii meno csaj az osztalyodbol..es ne feleedd..a szajfeny semmi fele korulmenyek kozoot ne maradjon le..esetleg mindig rozsaszin legyen..egy kis alapozo es egy kis szemplaa spiral aztan a szajfeny es a szemoldokos ne felejtsd el kitepni mert ha az vastag semmit se nem ersz..jaah..es ha lehet mindig egy kicsikevel magasabb sarkut vegyel fol..nem borzatszo magasat hanem ey olyan atlagosat..nah es ha ezek mind meg vannak irany az uj felsofok..hajra..
2011. febr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sehogy
2021. nov. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!