Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert csinalja ezt a csaj?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalja ezt a csaj?! Segitseg kene!

Figyelt kérdés
lassan 2 honapja ''udvarlok a csajnak'' es az utobbi 3 hetbe ugy nez ki h bejott mert elegge biztos jeleket adott arra h en is nagyon bejovok neki meg azt is mondta h szeret es mar az utobbi 2 hetben perverzkedni is elkezdett egyutt jarunk vallasra egy heten 1szer tal nem mindig ulok melle es neten is mikor beszelunk ugy beszelgetunk mintha egyutt lennenk, smilek es os i szepeket mond meg egyertelmu jeleket es ez mar igy megy 3-4 hete de peldaul elhivtam egy ''randira es azt mondta h jolvan de meg beszelunk masnap neten es erre fel nem jott fel a mess-re egesz nap nem votl online de lattam h facebookon adott kommot masok kepeire es hi5 on is ezt akkor most nem ertem.... egyebként mar 2szer elmaradt a talalkank miatta... nagyon jo csaj soot lehet h tul jo nekem de ugy nezett ki eddig h osszefogunk jonni es mar 2 napja nem jott fel h beszeljunk... nem ertem miert nem akar velem talalkozni mert egyertelmu h nem akar... es vallas oran sem ugy viselkedik nem tudom olyan idegenen viselkedik nem ebszelunk sokat eloben nem tudom szegyelli a tobbiek elott vagy mi van kerlek segitsetek mind2 en 16 evesek vagyunk!
2011. ápr. 27. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megijedt, hogy komolyra fordul a dolog. legyél rámenősebb. Vagy bejön, vagy ugyanitt tartasz.
2011. ápr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is megijedt...
2011. ápr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igyis eleg ramenos vagyok de ha nem jon el velem egy ''randira'' akkor neten hiaba vagyok ramenos nem er semmit eloben amikor a szemebe nezel es ugy csabitod el az mar mas de ha nem jutok el odaig?? es foleg h most kaptam egy masik csajt aki tenyleg nagyon jol nez ki izgato a teste de ot nem szeretem en ezt a lanyt szeretem es nem tudom h mit csinaljak mert akit most kaptam az barmelyik percben osszejonne veelm es igy lehet h ha visszautasitom ezt a csajt de kozben a masikkal sem jon ossze valamijne okbol akkro megint 2 szek koze ulok es nem lessz csajom ugyhogy nem tudom h mit csinalajk de kedves vaalszolok ne evel a valaszommal foglalkozzatok mostantol hanem amit elobbre feltettem ezt csak mellekesen mondtam de erre is johet valasz!:P
2011. ápr. 27. 16:02
 4/8 A kérdező kommentje:

De mitol ijedt meg h komolyabbra fordult a dolog


?

ezen hogyan segithetek vagy valami??:)

2011. ápr. 27. 16:02
 5/8 anonim válasza:
Fiatalok vagytok még lehet hogy megilyedt vagy csak egy picit jót tett az önbizalmának egy kis flört ki tudja lehet ő sem tudja mit akar és összezavarodott,és az is lehet hogy csak szórakozott egy kicsit.Én a helyedben megkeresném, személyessen és beszélnék vele tiszta vizet öntenék a pohárba.
2011. ápr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen hat az a verzio h szorakozott mar levan beszelve vele mert ezelott 4 hettel furcs avotl nekem valami es rakerdeztem h te most csak szorakozol? nem akarsz semmit es o azt alitotta h dehogynem meg szeret meg h bepotol dolgokat ...
2011. ápr. 27. 16:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Beszélj vele, el végre azt mondta hogy "szeret".

Lehet hogy megijedt, hogy milyen lesz hogyha összejöttök, akkor mi fog megváltozni, stb. A nyílt szemtől szembe beszélgetést ajánlom, a neten ez nem ugyanaz.

2011. ápr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen szerintem is de az a baj h nincs nagyon mikor beszeljek vele ugy h csak mi legyunk ketten... meg o sem akar latom talalkozni lehet amiatt mert megijedt de csak a szemtol-szembe valo beszelgetes fog eredmenyt hozni! ugyhogy muszaly lessz!
2011. ápr. 27. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!