Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon gáz, h 16évesen szűz...

Nagyon gáz, h 16évesen szűz vagyok! S h még nem volt 1komoly kapcsolatom sem?

Figyelt kérdés
Engem nagyon zavar,h a legtöbb barátnőm,már nem szűz,én úgy érzem kilógok a sorból,s szinte mindnek van kapcsolata is :(.
2011. jan. 16. 12:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsi,az első irásjel is kérdőjel akart lenni...
2011. jan. 16. 12:33
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
D*gasd meg magad. Ha meg úgy érzed, több eszed van ennél, akkor ne rinyálj.
2011. jan. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Még jó h gáz! De ráadásul, h 16 éves vagy az már pofátlanság már ne is haragudj! Tiszta gáz vagy ember!
2011. jan. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nem ez teljesen normális minden nap látok itt ilyen kérdéseket "Nagyon gáz, h --évesen szűz vagyok!" ez teljesen átlagos dolog
2011. jan. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

dehogy gáz:O:O!!!

miért lenne az:O:O?

egyszerűen még nincs meg az az ember:D:d

én is szűz vagyok és 16:D:d

és csak nerég lett egy komoly kapcsolatom(komolyab min az előzőek) uh semmi gáz csak várj türelmesen tovább és amikor a legkevésbé várod akkor ot lessz:D:d

2011. jan. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok és szűz. Igen, az én választásom. Még mindig az igazira várok...
2011. jan. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
utolsó, ha kiváncsi vagy h találhatod meg a nagy őt akkor szólj! :D
2011. jan. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Hm..ez a mai világ.:S 16évesen gáz ha valaki szűz?:O Szerintem az a gáz, hogy az összes barátnőd már nem az! Éretlenül szexelnek,csak azért,hogy elmondják, na ők már nem szüzek. 25évesen meg már nem kellenek senkinek.:)
2011. jan. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
91%

Az utolsóval egyet értek. Két választásod lehet:

1. Lefekszel most valakivel-> rákattansz a szexre-> szinte már mindenkivel fogod csinálni-> kiél hisztis nő leszel-> 30 évesen fogsz gyereket szülni egy csavargónak-> egyedül neveled majd a gyereked-> mikor felnő nem fogod elengedni mert egyedül maradsz-> a gyereknek meg neked is kell majd egy pszichiáter.


2. Megvárod a szerelmet-> akkor élvezetes lesz szex-> lesz önbecsülésed-> jó partyt fogsz későbbiekben szerezni-> kiegyensúlyozott nő leszel, lesz egzisztenciád-> boldog család-> szép jövő


Make your choice! A választás a tiéd!

2011. jan. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Vagy kipróbálja és megtudja milyen, talán rájön hogy ha olyannal csinálja akit érdemesnek tart rá és szereti akkor még jobb is lehet, aztán mikor odakerül hogy komoly kapcsolata lesz már nem lesz hiányérzete sem kíváncsi milyen mással.
2011. jan. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!