Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 vagyok, még szűz, és...

16 vagyok, még szűz, és kapcsolatom sincs; az ilyet szégyennek találjátok, fiúk?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és még csak 1 barátom volt. Vele sem volt valami komoly, kemény 16 napig voltunk együtt. Nem volt sem csók, de még a kezemet sem fogta meg. -.-"

Nem vagyok egy különösebben csúnya lány, de bulikba nem járok, nem szoktam leinni magamat félhullára. Az ilyenről mi a véleményük a fiúknak? Szégyen? Vagy hogy?


2011. júl. 10. 13:34
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
Inkább legyél erre büszke, hogy te nem piálsz meg nem csinálsz ilyen csúnya dolgokat...:)
2011. júl. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
72%

Miért lenne szégyen? Ebben semi szégyelni való nincs.


Inkább az enyém a szégyen, mert én 18 vagyok és még egy barátnőm se volt. Az egyetlen pozitívum amit lánytól kaptam az egy szimpla ölelés volt.

2011. júl. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Mivel hetente tesznek fel legalább 10 ilyen kérdést, ezért azt tudom mondani amit a többinek is mondtam: nem


Viszont, úgy látszik a mostani tizenévesekben nincs egészséges önbizalom és önértékelés. Ha meg lennék azok az alapok amik az élethez elengedhetetlenek ,akkor ez a kérdés se születne meg napi 1x-es rendszerességgel.


(és most nem leosztottalak)

2011. júl. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
semmi baj ezzel nem kell mindenkinek ribinek lenni és 16 évesen még nem is vagy lekésve semmiről
2011. júl. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

4kapcsolat (két féléves is) és még mindig szűz

(csak pettingig jutottunk,)

18/F

2011. júl. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
igen, örülj neki, így legalább nem csinálsz magadból ribit, mint sokan mások a korosztályodból! meg 13 évesen kérdezi, h akkor most terhes? na az a szégyen!
2011. júl. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

- oké, értettem, nem vettem leosztásnak:) mondjuk önbizalmam tény, hogy nincs sok, de azért elfogadom magam, meg azt is, hogy a velem korabeli fiúk nem az ilyen lányokra hajtanak (többségében)



-mondjuk nem is érzem magam annyira elkésettnek, nem hiszemmm, hogy annyira lemaradtam volna valamiről. de azért maga a tudat, hogy van az egyik barátnőm, aki... hát annyira nem szép. kicsit duci. és mégis már a 3. barátja van, mindegyikkel smárolt, és azon van meglepődve, hogy én azzal az egy barátommal nem smároltam. nade kérem! nem hiszem, hogy annyira sürgősen fontos lenne!!! nem? :O



-akkor mégis vannak olyan fiúk, akik hiába idősebbek, mégsem olyanok, hogy rögtön döngetik a lányokat? na, az én ismerettségi körömbe is jöhetne jópár ilyen fiú... :/ :)



és köszönöm az eddigi válaszolóknak! :-)

2011. júl. 10. 15:19
 8/31 anonim válasza:
Az szégyen hogy 16 évesen ilyeneken gondolkodsz.
2011. júl. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
Merre laksz?
2011. júl. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
ha akarod elvehetem a szűzességedet :D amugy szerintem nem ciki....
2011. júl. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!