Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor érdemes elveszteni a...

Ismeretlenszerelmes kérdése:

Mikor érdemes elveszteni a szüzeséget? Kb hányévesen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 22:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Pont ezaz, hogy ha szerelemből szeretkezel, akkor nem a másik kedvéért teszed, hanem mert Te akarod, minden porcikáddal, érezni Őt, akit a világon mindennél jobban szeretsz. Mert a szerelmedet egy magasabb szintre szeretnéd emelni, mert VÁGYSZ rá, hogy a SZERELMEDdel átéld az a csodát. Nekem a vágyhoz szerelem kell, nem vonzódtam soha senkihez, és most sem vonzódok máshoz, csak a szerelmemhez. Pont hogy nem szabad csak élvezetből megtenni, csak azért, mert épp kanos vagy és odaadod magad valakinek/ valakit magadévá teszel. Érdekes módon az összes barátnőm szerelemből veszítette el, 9-15 hónap után, és a legtöbben ma is - 3-4 éve - együtt vannak. 20/L
2011. jan. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

Minél elöbb kell !

Lányoknak 7-8 éves kortól, fiuknak kb 11-12 (márha feláll). =)

2011. jan. 18. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Tök mindegy. A hangsúly a gyereked születésén van. Előbb éld ki magad.
2011. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
28%

én azt mondom hogy 13 éves kor előtt ne, de utánna nem értem miért fogják őket hogy ne csinálják meg semmi, ha valaki valamit nagyon akar ugy is megcsinálja.

na jó ezt a 13-at csak azért mondtam mert én pont ma :$

13/L

2011. jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
18-20 évesen, de 16 alatt semmiképp.
2011. jan. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
mindenkepp nem egy futokaland eredmenye legyen..ha igazan szeretsz valakit,megteheted 16 eves korod elott is,habar orvosok szerint is a 16 kb a "megfelelo" :)
2011. jan. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor, amikor ez már nem kérdés benned. (14 fölött, persze.)
2011. jan. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

tegnap 01:43


Valószínűleg azért van ez így mert kellemetlenül érezted volna magad, ugyanis tudod, hogy ha megtetted volna amikor akartad volna akkor megbélyegeztek volna és ribancnak hívtak volna, de ez egy butaság. A szexet nem kell túlmisztifikálni. Ha egy illetőben bízol, és valamennyire ismered is, és vágysz rá, akkor szerintem minden megvan.


A nők érzelmesebbek, és az érzelmek megszépíthetik a gyenge szexet is.


Ha ennyire szabályok és korlátok közé szorítják a szexualitást, akkor az később ki fog törni, és az ember majd rácsodálkozik, hogy mi is ez valójában, és hogy nem olyan amit el lehet dönteni fejben!!!


Ha nem érzed hogy megtudnád tenni, természetesen ne tedd! De azt se tedd, hogy az ezirányú érzéseidet buta közhelyek alapján tartod elfogadhatónak, vagy elfogadhatatlannak!

2011. jan. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Amikor megérett rá mind a két résztvevő :D Ez mindenkinél más, tehát nincs egy meghatározott "most érdemes" kor. De azért minimum 14ek legyetek. Meg olyan 25 után kicsit furcsa, de persze inkább későn mint soha :D
2011. jan. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!