Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon fájni fog? Már egy jó...

Nagyon fájni fog? Már egy jó ideje együtt vagyok a mostani barátommal szeretjük egymást és jól megvagyunk. Kb egy hete felvetődött a téma, hogy nem soká szeretnék lefeküdni vele.

Figyelt kérdés
Én mé szűz vagyok, ő már nem. Tapasztaltabb is jóval nálam meg van egy kis korkülömbség de nem túl nagy. Február elején lesz fél éve hogy együtt vagyunk és 2 hónapja minden héten vagy van amikor egy héten kérszer is pettingelünk. Akkor szokott ujjazni is. Az elején csak 1 ujja fért be viszont azóta nem rég már át tudtunk válatni 2-re is. Viszont elég szűk vagyok és félek, hogy nagyon fájni fog. Már mindent megbeszéltünk a védekezést is azt hogy hol lesz nyugodt körülmények meg minden megvan már csak ez az amitől tartok egy kicsit. Persze tudom h vigyázni fog rám, de nem tudom befog e menni vagy ha be is megy, hogy mennyire lesz rossz.
2011. jan. 21. 14:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen a barátomban megbízom teljesen. Tegnap volt itt megbeszéltünk mindent úgyhogy már rendben lesz minden remélem. Köszi a választ mindenkinek :D
2011. jan. 23. 15:22
 12/13 anonim válasza:
na, hogy sikerült a dolog? :))
2013. aug. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon jól. Habár ez elég régi kérdés azóta már nem vagyok együtt azzal a sráccal. 1 és fél évig voltunk együtt de nem bántam meg, hogy vele voltam először jó volt. Azóta van egy másik barátom vele is minden rendben megy :)
2013. nov. 8. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!