Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy eve jarok a baratommal,...

Egy eve jarok a baratommal, mindketten 16 evesek vagyunk es szuzek. O mar szeretne lefekudni velem . De en meg nem vagyok biztos benne mert felek h par ev mulva megfogom banni . Tenyleg korai lenne meg?

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzed késznek rá magad, inkább ne tedd, mert utána tényleg előfordulhat, hogy megbánod. Nem ér annyit az egész, nem vagy elkésve semmivel. Egyszerűen mondd meg a párodnak, hogy még várni szeretnél kicsit. Ha szeret, meg fogja érteni.
2009. febr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha így érzed,hogy talán meg fogom bánni,akkor igen! De miért gondolod azt,hogy nem vele leszel életed végéig?:) Jó,ennek nem nagy az esélye,de én csak azt tudom neked tanácsolni,hogy ha bármilyen kétség és kérdés is felmerül benned még ezzel kapcsolatban,akkor igen korai!
2009. febr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Ha már megfordult a fejedben hogy megbánnád akkor bizony még korai.Vagyis nem vagy rá lelkileg felkészülve.Ne hamarkodd el!Inkább csak pettingeljetek azzal megismerhetitek egymás testét,és a szexre is ugymond felkészít.
2009. febr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel bizonytalan vagy, ne tedd. Nem állsz még rá készen. Ráérsz még vele, nem?
2009. febr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!