Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Majdnem lefeküdtem a barátomma...

Majdnem lefeküdtem a barátommal. De még félek egy kicsit, hogyan küzdjem le?

Figyelt kérdés
Még csak 1 hónapja vagyunk együtt, és nemrég majdnem megtörtént csak az hogy én még szűz vagyok, de már kivánom a szexet,csak nincs elég önbizalmam.Nem mondtam még el neki hogy nem voltam még fiuval.Nem is eröltette a dolgot, mondtam hogy nekem még kell egy kis idő.Az is nagyon zavar hogy kicsik a melleim és ezért is tartok ettöl az egésztől.Tudom hülyeség,de engem nagyon zavar.
2009. febr. 7. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan véleménnyel lenne rólad a pasid, mint amilyennel te vagy magadról, nem járna veled. Hidd el ő úgy fogad el és szeret, ahogy vagy, ezen kár töprengeni. :) A szexes témához pedig annyit, hogy csak akkor menj bele, ha nem stresszelsz, nem idegeskedsz a fenti dolgok miatt, és felkészültnek érzed magad, különben nem lazulsz el kellően, ami gondokat okozhat mindkettőtöknek, különösen neked, mert sokkal jobban fog fájni a dolog.


17/F

2009. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben járok én is. Alig egy hónapja vagyok együtt a barátommal, kívánom a szexet, de én le nem feküdnék MÉG vele.

Szerintem kezd azzal, hogy elmondod neki, hogy szűz vagy. Ezen nincs mit szégyellni, hidd el megtisztelve érzi magát, hogy ő lehet az első. Az, hogy kicsik a melleid ne zavarjon, ő így szeret, így fogad el téged. Önbizalmam nekem sincs, mi ott tartunk, hogy beszélünk a témáról elég sokat. Engem ez is megnyugtat, és segít felkészülni lelkiekben. Ne is magával az aktussal kezdjétek. Fedezzétek fel egymás testét, egy kis petting. Idő kell, hogy az ember lánya lelkileg is felkészüljön erre.

2009. febr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Oh drágám szerintem várjatok még. Egyrészt minden kapcsolatot úgy érdemes kezdeni, hogy előtte 'csak' pettingeltek.

Mondd el neki, és belkezdhettek a pettingbe, ez elűzi a félelmed, rájössz, hogy jó a szex, és megtudod, hogy hol vannak az érzékeny pontjai. Fontos összeszokás szempontjából.

2009. febr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy küzd le kicsi szivem h vársz még ! Kívánhatod ahogy akarod, de ha félsz akkor az már régen rossz.

Hidd el nekem ! Ha félelem nélkül mész bele csodálatos élményben lehet részed, de ha félelemmel, akkor egy életre megpecsételheted a szexuális életedet! Pettingeljetek még sokáig, bizonyosodj meg közben róla, h tényleg tetszik neki a tested.

Aztán az aktust helyettesíthetitek úgy is, h te vagy alul összezárt lábakkal és ő meg a péniszével izgatja a csiklódat. CSak ne ott élezzen el...

sikert!

2009. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem semmi okod arra hogy az önbizalomhiányod visszavessen abban, hogy megtedd azt amire vágysz! Egyébként ha a barátod is csak a rosszat venné benned észre, akkor nem a te barátod lenne! Szóval nyugi!

Mivel még csak egy hónapja vagytok együtt, talán még picit várhatnál. Pettingeljetek, kényeztessétek egymást és majd egyszer mikor mindketten úgy érzitek, akkor meg fog történni...

Ja és a mell dolog...az semmit nem jelent hogy picik a melleid, nekem is azok...de nem bánom mert így legalább formás és a barátom is szereti! Nézd a jó oldalát te is, mindennek vannak előnyei! Egyébként sztem egy kívánatos nő mértéke nem a nagy mell! :)

Sok sikert és vedd észre magadba/magadon a szépet!

2009. febr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha igazán szereted nem kell félni:)
2009. máj. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!