Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kisebb korban kialakulhat ez?

Kisebb korban kialakulhat ez?

Figyelt kérdés
Múltkor megismerkedtem chat-en egy sráccal, és nagyon jőképű, kedves, és nekem nagyon bejön, mint barát. Van egy lány is, ő is jól néz ki, és kedves, pont mint a fiú, ő is jó barát. Viszont, mindkettőjükkel el tudnám képzelni az intimebb részeket..., azonban azt nem tudom, hogy ez ilyen korán kialakulhat, hogy meleg, esetleg biszex legyek?
2011. febr. 4. 20:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? fiú vagy? Egyáltalán találkoztál már velük?
2011. febr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
14 leszek, fiú vagyok. Találkoztam velük persze, mindennapi kapcsolatban vagyok velük, a lány osztálytársam, a fiúval meg minden nap ugyanazon a buszon ülünk :)
2011. febr. 4. 20:18
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem kialakulhat de igazán neked kell érezned; azért inkább a lánynál próbálkozz előbb.:D
2011. febr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mert inkább a fiúhoz vonzódom. Olyan jó a teste, jóképű, és el tudnám vele képzelni teljesen, és boldogan. A lánnyal is, de annyira nem vágyom rá, mint a fiúra. :)
2011. febr. 4. 20:25
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább még csak kíváncsiság, határozatlanság, ami a te korodban teljesen érthető! Nagyon sok változáson fogsz átmenni a következő 4-5 évben, és addig nem mondhatod azt, hogy meleg vagy, bi vagy, vagy bármi más. Szerintem ezen a legtöbb ember átmegy, én is kíváncsi voltam mindenre, a homo szexet is beleértve, persze ez még 5 évvel ezelőtt volt. És lám, nagyobb lettem, férfivá értem, egyáltalán nem izgat a dolog. Még undorodok is tőle! Kíváncsiskodj csak nyugodtan, de odáig ne fajuljon a dolog, hogy már most lefekszel egy fiúval. Még lánnyal is korai lenne. Remélem tudtam segíteni, és ne aggódj a kamaszkor az ilyen!! 18/F
2011. febr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, azonban le szeretnék feküdni valamelyikükkel. Nem tudom, hogy benne-e lennének, de tényleg nagyon vágyom rá, és akár szeretni is tudnám.
2011. febr. 4. 20:26
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Még gyerek vagy, nem is kéne, hogy az "intimebb részeken" járjon az eszed.
2011. febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszoló, nagyon nincs igazad!! A fiúk ilyenek gondolom te lány vagy. Nekem 3 éves koromtól áll a f..om folyamatosan, ez természetes dolog. Igen is járjon rajta az eszed, kedves kérdező! De a te érdekedben mondom, hogy ne feküdj le egyikkel sem! Senkivel sem! Ilyen fiatalon még nem szabad. És ez nem olyan egyszerű, hogy még kicsi vagy hozzá. Nagyban befolyásolná a jellemfejlődésedet, és 20 évesen rádöbbennél hogy egy perverz emo hajú rojtos fenekü barbár lett belőled, hála annak, hogy nem tudtad magad 14 évesen megtartóztatni! Remélem hallgatsz a tapasztaltabbra, és nem lesz még egy justin bieber az utcákon 5 év múlva.
2011. febr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

De sajnos nem tudok nem belegondolni, hogyy mi lenne ha..?

és amikor a buszon is beszélgetünk, egyszer csak ő szól rám, hogy ne bambuljak rajta, és ezt mondta, Ennyire szépnek tartasz, hogy így nézel?!

Én meg nem bírom titkolni.. :S

2011. febr. 4. 20:32
 10/17 anonim ***** válasza:
54%
sztem próbáld ki fiúval is lánnyal is..majd rájösz melyik a jobb ;)..csak nem kell hangoztatni, mert ma még elég beszűkültek az emberek.. jah és ha fiú vagy..akor ha fiúval vagy vegyetek óvszert mindenképp..análhoz nem árt
2011. febr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!