Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kisebb korban kialakulhat ez?

Kisebb korban kialakulhat ez?

Figyelt kérdés
Múltkor megismerkedtem chat-en egy sráccal, és nagyon jőképű, kedves, és nekem nagyon bejön, mint barát. Van egy lány is, ő is jól néz ki, és kedves, pont mint a fiú, ő is jó barát. Viszont, mindkettőjükkel el tudnám képzelni az intimebb részeket..., azonban azt nem tudom, hogy ez ilyen korán kialakulhat, hogy meleg, esetleg biszex legyek?
2011. febr. 4. 20:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen, természetesen ha sor kerülne rá, akkor óvszerrel tesszük. Köszi előre is a megértő, és nem leszóló hozzászólásokat!
2011. febr. 4. 20:56
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is már ovis koromban egy fiút szerettem, ez azóta sem változott. Szóval saját tapasztalatom ajapján nekem már kiskorban eldőlt.
2011. febr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Csak Lánnyal, csak!!!! És eben a korban még vele se. Szerintem még kicsi vagy ehez, és ha most belemész egy melegkapcsolatba, akkor 3 év múlva, ha észhez térsz, akkor rohadtul fogod szégyellni. Szerintem semmiképp se csinálj semmit egy fiúval, mert az egyszerűen felfoghatatlanul gusztustalan.
2011. febr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
De nem érted meg, hogy nekem nem az? És sokan azt mondjátok, hogy ne, de ezt nem tudjátok átérezni... És később is őt fogom szeretni, és ha nem csinálom most, akkor később elveszíthetem.
2011. febr. 5. 14:24
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát ha komolyan tudsz ÚGY szeretni egy azonos neműt, akkor nemértem a kérdésedet. De valószínűleg nem véletlen, hogy 2 nemű ember van, és nem egy... úgy passzolnak egymásba. De ezt úgyse fogod megérteni, ha komolyan egy másik fiút szeretsz.
2011. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Teljesen komolyan szeretem, és sokkal jobban, mint egy lányt. Lehet, hogy később kialakul biszex-re, de most úgy érzem, hogy csak Ő van.
2011. febr. 5. 14:33
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg már nicns is kérdés, megválaszoltad magadnak. Csak annyit árulj el, hogy ő már tud róla? csak mert ha elém így ilyennel ideállana egy fiú, akkor tuti, hogy elvenném elég hamar a kedvét az ilyentől. ÉS az sem elképzelhetetlen, hogy nyilvánosan megalázna. (én ezt azért nem tenném, de ő lehet)
2011. febr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!