Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek attol mukodhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek attol mukodhet jol egy parkapcsolat, ha a szex nem tul gyakori? Bovebben lent.

Figyelt kérdés

13 eve vagyunk egyutt a parommal. Sosem volt tul nagy a szexualis etvagyunk (na jo, a kapcsolat elejen meg azert igen). Az atlag olyan heti 1-2 volt. Az ugy kb. eleg is volt nekem is, bar 1-el tobbet meg elbirtam volna, de aztan szepen lassan egyre kevesebb lett a szeretkezesek szama.

Elszor heti 1, az is hetvegen , mert akkor nyugisabb. Ertem en, csak mint valami orarend olyan volt, hogy vartam a hetvegeket, mert tudtam, hogy csak akkor esik nekem. Mar azt is kevesnek talaltam.

Aztan lett belole 2 hetente, most meg mar jo ha havi 1-szer van, de most is mar az 5. szexmentes hetnel jarunk.

Igaz, hogy paromnak fel eve volt egy komoly mutete, amibol nem epult meg fel teljesen es ujramutik, de a szexben az nem akadalyozza.

Igaz, mondta, hogy a mutet miatt eleg depis lett es nem kivanja a szexet meg uj munkahelye van es kemenyen dolgozik, hogy megfeleljen, bizonyitson. Alig latjuk egymast, azt hittem igy majd talan jobban kivan majd, de nem, mert annyira faradt, hogy egy kis alvas mindennel tobbet er szamara. Egy reszrol megertem, mas reszrol meg nem, mert En akarmilyen faradt vagyok, szexre mindig kaphato vagyok (lennek). Mindenre lehet idot, energiat talalni, csak akarni kell.

Meg nem csal, mert annyit dolgozik, hogy orul, ha hazajohet meg minden idejevel el tud szamolni. Tudom a beosztasat...meg kozben nagyon rendes velem, jo kedve van, mondja, hogy szeret...csak nem ertem, ha szeret, miert nem kivan? a faradtsag sztem nem eleg indok. Azt mondja a szex jelenleg nem olyan fontos az eleteben.

Mostanaban felszedtem jo par kg-t es a vekony lanyokat szereti, de arra is azt mondta, hogy nem ez az oka, hogy nem kivanja a szexet, mert ha En elegedett vagyok a testemmel (nem vagyok), akkor O sem banja, csak En legyek boldog.

Szerintetek ez hiheto? Van valaki hasonlo szituban?


2011. márc. 17. 18:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt meg megjegyeznem, hogy mindez az elmult fel evben zajlott. Tenyleg a mutete ota valtozott igy meg a szexualis etvagya, szoval lehet benne valami, de egyszereun hihetetlen egy pasi ennyire ne kivanja a szexet. Biztos onkielegit (bar lassan mar arra sincs ideje, energiaja a sok melo miatt meg altalaban itthon vagyok), de nehogy mar az jobb legyen, mint En?!
2011. márc. 17. 18:11
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen nemű műtéten esett át, de ha esetleg bántotta volna a hormonháztartását, az megmagyarázná..
2011. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem támad le:D
2011. márc. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
persze h működhet attól még jól egy kapcsolat, a kulcs az elfogadáson és a megértésen van, és azon hogy az ilyen jellegű problémáidat beszéld meg vele! semmiképp se külső emberre vagy itteni "jótanácsokra" hallgass ez ügyben!
2011. márc. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kettőtök dolga. Beszéljétek meg. Ha te többet szeretnél szeretkezni, akkor mond neki, hogy neked többre lenne igényed.
2011. márc. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mondtam mar neki nem egyszer, hogy tobbre vagyom es mondta is, hogy fel hogy majd mashol megkapom. Megjegyzem, sosem csalnam meg, ilyesmiert sem. Csak azt nem ertem, ha annyira tart tole, hogy ezert felrekacsintok, akkor miert nem erolteti meg magat? Persze megertem, mert En sem akarom, hogy ugymond "megeroszakolja" magat es csak azert kezdemenyezzen, hogy "ne sirjon a szam".

Az, hogy letamadom nem mukodik, mert nem vevo ra vagy ha megis, akkor nem olyan, mint mikor O kezdemenyezi.

Vegbeltalyogra mutottek. Nemtom a hormonhaztartasaba mennyire kavart be vagy mennyire lehet a libidora hatassal, de az biztos, hogy a mutet ota nagyon megvaltozott es jo iranyba, mert atertekelte az eletet, a kapcsolatunkat , a kozos jovonket, vannak tervei...ez az egy, a szex, ami rossz iranyba mozdult, dehat nem lehet minden tokeletes.

Nyilvan nem fogok itt senkire sem hallgatni, csak kivancsi vagyok a velemenyekre, ha nem baj.

2011. márc. 17. 19:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondom itt összetettebb annál a probléma, mint sem hogy bárki innen tanácsot tudna adni. Lehet a párod maga sem tudja pontosan, miért van ez vele. Én mindenképpen azt mondanám szakemberhez forduljatok, mert ez hosszútávon egyikőtöknek sem lesz jó.
2011. márc. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem...több beszélgetés..jót tenne.
2011. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!