Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal de eltávolodtunk egymástól! azért érzem így mert hiába egy a cél: hogy elörébb jussunk csak mindketten teljesen más irányból közelítjük meg a dolgot!
2011. szept. 8. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit több infót légyszi. (:
2011. szept. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen tényleg több infóra lenne szükség ahoz, hogy válaszolni tudjunk rendesen.
2011. szept. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szóval 3 éve vagyunk együtt saját házba költöztünk azt javítgatjuk építkezünk,mellette dolgozunk meg saját maszekot csinálunk.A baj az hogy hiába mindkettönk szeme elött az van hogy jussunk egyröl a kettöre csak saját oldalról közelítjük meg.Őneki az a fontos amit ö gondol és nekem az amit én látok annak csak valahogy ez sehogy sem szokott egyezni.Ő kitalál valamit és annak úgy kell lennie.Én úgy érzem hogy elhanyagol ö nem igy látja.Hiába próbálom elmagyarázni hogy mi van megígéri hogy odafigyel hogy többet foglalkozik velem programokat csinálunk,olyanokat is amiket én szeretnék.De ez csak addig tart és utána mint ha mi se történt volna...Szóval nem tudom mit csináljak...
2011. szept. 8. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ezeket a dolgokat nagyon átkéne rágnotok.

Ha nem juttok 1ről a 2re akkor csak az aranyközépút, vagy kompromisszum(persze a kettő ugyan az). Más ötletem nincs, vagy elöbb utóbb egyőtöknek alább kell adni a véleményét, persze ez i csak ideig óráig működik.

2011. szept. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!