Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ilyen helyzetben? (Lennt)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves vagyok és bő fél éve vagyok a párommal, de távkapcsolatban élünk, tehát van, hogy csak 2 havonta tudunk együtt lenni 1-1 napot.

Ma elhívott 4 napra nyaralni. Jönne még az egyik legjobb barátja és annak a párja. A barátjával eddig 2x találkoztam, de csak néhány percre és abból a néhány percből már eleve úgy szűröm le, hogy nem vagyok neki szimpatikus a párját pedig még csak nem is láttam.

Ez miatt nem szeretnék menni, de biztos rosszul esne neki, hogy ott a másik szerelmes pár elvan és ő meg egyedül van... :(

És még az is közrejátszik, hogy én nagyon zárkózott vagyok és "emberiszonyom" van... Főleg az idegenekkel nagyon nehezen teremtek kapcsolatot, de nem csak ez az általános "szégyenlős vagyok", hanem tényleg NAGYON nehezek nekem az ilyen dolgok...

Elmenjek?? Ne menjek?? Ha nem, akkor hogy magyarázzam meg neki??

Segítséééééég!!


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. jún. 3. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen kérdés pár hónapja. Az nem te voltál? Mindenképpen menj el vele ne foglalkozz mással.
2011. jún. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Szerintem annyira félsz attól, hogy mit gondol majd rólad egy idegen, akit meg kell ismerned, hogy olyat is belelátsz a dologba, amit nincs is. Nem biztos, hogy unszipi voltál neki. PL ha valaki azt hiszi üldözik, akkor mindenkin azt látja, hogy figyelik.

De az is lehet ,hogy nem tetszett neki, hogy csöndes típus vagy. Régen én is ilyen voltam...aztán eljátszottam az új suliba, hogy nem ilyen vagyok és rájöttem, hogy nem csak játszom, hanem tényleg nincs már "emberiszonyom":D

Szóval menj csak nyugodtan. Nem lesz baj.

2011. jún. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj el!


Úgy indulj neki, hogy" BAROMIRA JÓL FOGOM ÉREZNI MAGAM!"

Próbálj mindent viccnek felfogni és meglátod, hogy mennyivel jobb lesz.


Mi is számunkra idegenekkel voltunk tavaly nyaralni (családostól) és tök szuperül sikerült.


:-)

2011. jún. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A második válaszadónak nagyon igaza van:

"Szerintem annyira félsz attól, hogy mit gondol majd rólad egy idegen, akit meg kell ismerned, hogy olyat is belelátsz a dologba, amit nincs is."


Én olyan vagyok, hogy elég ha csak valaki csúnyán néz rám és én azon eszem utána napokig magam, hogy miért nézett úgy rám...

Úgy utálom ezért magam, hogy ennyire túl érzékeny vagyok és ennyire nincs SEMMI önbizalmam...

Nem tudom, hogy elmenjek-e vele... Vagyis tudom, hogy el kéne mennem vele, csak nagyon félek... :/

Még van néhány napom... Alszok még rá...


Köszönöm a válaszokat!! :)

2011. jún. 3. 22:40
 5/6 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Menj csak nyugodtan. AZ ilyen helyzetek segíthetnek neked abban, hogy jobban megszokd az idegeneket. Gondolom ki szeretnél "nőni" ebből. Itt az ideje elkezdeni.

Amúgy szerintem aranyos vagy ezzel a "tulajdonságoddal":D

2011. jún. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :$ :)
2011. jún. 3. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!