Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
a feleségm oda akar bújni hozzám de nekem akkorfeláll a kukim és nem tudom mit szólna.
2011. okt. 6. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:

kérj tanácsot anyutól :-)

vagy beszéld mega feleségeddel h mi a teendő lehet h vannak jó ötletei :-)

2011. okt. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
normális válaszokat kérnék.
2011. okt. 6. 15:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sokat odabújok a páromhoz, s neki a legtöbbször fel is áll neki ettől. Olyankor 2 lehetőségem van:

1.leteperem

2. nem veszek tudomást róla.

Esetleg jó tudni, hogy meg vagyunk kívánva. :)

2011. okt. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi!élvezte a szerelmem de még kell a segítség ez volna az első alkalom azt mondta feküdjük le mi lenne erre a helyes válasz? már 2 éve együt járunk és még sose feküdtünk le. nem is tudom hogyan kell ha igen a válaszotok légyszi magyarázzátok nekem.előre is köszi
2011. okt. 6. 16:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy is lehetne a válasz nem?! :) Ha ő akarja, s te is akarod, nem hiszem, hogy lenne akadály... Nem értem, mi az, amit el kellene magyarázni. Csókolóztok, s közben lassan vetkőzteted, simogatjátok egymást... Ha gond van e kérdésben szívesen válaszolok, de nem értem, pontosan mit is kell elmagyarázni. :)

Esetleg kérdezz privátban, ha könnyebb úgy konkrét kérdést feltenned.

2011. okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most a feleséged, vagy párkapcsolat?

Mert ha a feleséged akkor lekéstetek a nászéjszakáról! :) :)



Ha pedig szerelem, semmi rosszból azt szeretném kérdezni miért nem feküdtetek le 2 éve? Mi is sokat vártunk, de örülök, hogy vannak még ilyen emberek :)

2011. okt. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!