Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tanácsolnátok a helyemben?

Mit tanácsolnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Egyik legkedvesebb barátom elmúlt 25 éves, nem volt soha az a kimondott csajozógép. Utolsó barátnőjének elmondta, hogy még nem feküdt le nővel, mire másnap a lány sms-ben szakított vele, mondván, hogy megijedt a szituációtól. A lányt én is ismertem, szolíd 23-24 éves normális csajnak tűnt, enyhén meglepődtem. A barátom természetesen kiakadt, addig sem nagy önbizalma a béka segge alá csúszott. Társaságunkból volt aki javasolta egy igényes prostituált igénybevételét, amit én elvből nem tartok jó ötletnek. Várom a véleményeteket, ha tudtok írjatok nemet és kort! Köszi!
2011. márc. 14. 11:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Prostit én sem ajánlom, önérzeti és egészségügyi okokból.


Annak idején nekem is nagy dilemma volt, hogy bevalljam-e a szüzességemet, aztán belegondoltam, hogy akkor pletyka tárgya lennék, vagy úgy járnék mint a beszélgetésben szereplő srác, így inkább hallgattam a dologról. Nem is derült ki...

2011. márc. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igazad van. Aztán az már egy más dilemma, ha esetleg a lány kezd majd kérdezősködni az előéletről. Úgy látszik nem egyszerű az élet. :)
2011. márc. 17. 17:25
 13/17 anonim ***** válasza:
Itt most nem az a kérdés hogy elvesziti a szüzességét vagy nem,én 32 évesen vesztettem el,na és? semmi nem volt,azt hogy v mi nagy dolog lessz,aztán sehol semmi..a barátodnak olyan lány kellene hogy elvegye a szüzességét aki nem tart a mai rohanó világunkal,hanem még tiszteli az emberi értékeket..csak az ilyen lányoknak nincs türelmük azokhoz a fiúkhoz akik ilyen problémásak..ugyanis szerintük késö már nekik felnöni és megemberesedni,szóval nincs megoldás..a luxus prosti hát én alapból kilöném mivel eggyiksem csinálja gumi nélkül,illetve az elsö igencsak fontos hogy a barátod megérezze,gumival meg xart sem fog érezni,szóval szép halál..
2011. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Tehát, ha jól vettem ki a szavaidból azok a lányok akik egyáltalán számításba jöhetnek ugyanúgy lapátra fogják tenni, mint az előző barátnője. Ezt inkább, nem mondanám el neki. Ha megkérdezhetem, te ilyen idősen kapcsolatban vesztetted el, vagy egyéjszakás kalandban?
2011. márc. 17. 22:13
 15/17 anonim ***** válasza:

tegnap 22:13


a mi fajtánknak nehezen jön össze kapcsolat,ha össze is jön,szexuális kisugárzás egyenlö a nullával..bulikba nem járunk,mert nem nekünk való,ott nagy a pörgés,ez minket zavar..igy marad a prosti..de soha többé gumival..mert semmi élményem nem volt,akkor meg minek fizet az ember?

2011. márc. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Kívánok neked egy minden területen jól működő párkapcsolatot!
2011. márc. 18. 19:52
 17/17 anonim ***** válasza:

ma 19:52

Viszont

2011. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!